Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Влаштування зони відпочинку біля Озера (Пруд №14) в Святошинському районі Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
677
Публічний простір

Влаштувати пішохідну доріжку біля озера №14 в Святошинському р-ні. На даній території круглий рік відпочивають мешканці прилеглої території, а в погану погоду погуляти та відпочити біля води не вдається із-за відсутності інфраструктури, тому на першому етапі необхідно влаштувати пішохідну доріжку та вподальшому зробити реконструкцію всієї зони, що дозволить якісного проводити дозвілля сімей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
456 160 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Перемоги, 135

Опис

Проблема

Відсутність інфрастуктури для відпочинку. На даній території круглий рік відпочивають мешканці прилеглої території, а в погану погоду погуляти та відпочити біля води не вдається. Мамам важко прогулюватись з калясками по даній території.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для початку влаштувати пішохідну доріжку, що дасть змогу людям нормально добиратись до зони відпочинку. Також це відкриє проблематику даного місця для всіх інших служб, щоб подальшому його було реконструйовано повністю, що дозволить якісного проводити дозвілля сімей на даній території.

Ключові показники оцінки результату проекту

Покращить зовнішній вигляд даної території, покращить якість відпочинку людей на даній території

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Загальнодоступна зона відпочинку, являє собою місце відпочинку та прогулянок для сімей в мальовничому місці біля води. Особливо значення впорядкування реконструкцію зони відпочинку мають в мікрорайонах великих міст, де люди відірвані від природи. Виникає необхідність створення загальнодоступних зон відпочинку для всіх соціальних груп людей, де люди будуть дихати на насолоджуватись природою.

Бюджетна ефективність проекту

не потрубує подальшого фінансування так як ця територія підпорядковуєтся КП "ПЛЕСО", мешканці самостійно будуть підтримувати благоустрій

Інформація про інноваційність проекту

Проект повністю фінансується з коштів Громадського бюджету

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. проведення тендерних закупівель. 2. Влаштування пішохідних доріжок

Фотографії

Контактні дані відповідальної особи

0677928792

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".