Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

STEM - лабораторія гімназії № 59 Позитивний висновок

Доданий
04.03.2019
Номер
687
Освіта

STEM-лабораторія-сучасний освітній простір, що забезпечує реалізацію, науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови щодо формування науково-орієнтованої освіти на основі модернізації математично-природничих та гуманітарних профілів, сприяє популяризації інженерно-технологічних професій серед молоді, а також використовуватиметься для проведення уроків трудового навчання

Лідер проекту
Ірина
Ірина Федорчук
Бюджет
2 992 977 грн
Розрахунок бюджету
Район
Голосіївський
Адреса
вул. Велика Китаївська, 85, Київ

Опис

Проблема

Сьогодення вимагає нових технологічних рішень у освітньому процесі. У гімназії гармонійно поєднано STEM-інновації та традиційність: інтерактивні уроки, перемоги учнів у Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсі-захисті МАН та участь у стартапах, запуски зондів у стратосферу, проведення міжнародних конференцій з астрономії. Така освітня діяльність є підґрунтям, яке необхідне для успішного реалізації проекту, а обладнана STEM-лабораторія дозволить ефективніше сприяти системному оновленню змісту освіти.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо обладнати 3 приміщення гімназії: майстерню, клас робототехніки та лекційний зал для реалізації науково-дослідницької, проектної та розумової діяльності учнів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ефективна освітня, проектна та науково-дослідницька діяльність учнів; популяризації інженерно-технологічних професій серед учнів гімназії.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Створення сучасного освітнього простору, що відповідає вимогам Нової української школи: STEM-лабораторія

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування

Інформація про інноваційність проекту

STEM-лабораторія сприятиме реалізації послідовних курсів або програм навчання, що готують учнів до успішного працевлаштування, що вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

Інформація про співфінансування

Не потребує співфінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Складання та погодження кошторису проекту ( березень 2019, січень 2020).Підготовка та погодження технічних вимог до електронних закупівель (березень 2019, лютий 2020). Проведення електронних закупівель, підписання договорів (березень 2020). Реалізація проекту : виконання робіт відповідно до ТЗ ( червень-серпень 2020) .Урочисте відкриття реалізованого ГБ проекту( серпень 2020).

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Можливі коливання курсу національної валюти та інфляційні процеси не враховано у бюджеті проекту

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".