Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інформаційна революція: комп`ютерізація НВК "Оболонь" Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
689
Освіта

Метою даного проекту є необхідність покращення технічної бази НВК "Оболонь" - оснащення кожного кабінету комп`ютерною технікою. Для впровадження нових освітніх реформ, школі необхідне сучасне обладнання, яке дасть змогу вчителям давати учням пізнавальні та творчі завдання з опорою на наочність, вірішувати сучасні задачі, розвивати інтелектуальну діяльність, вести електронний журнал та щоденник.

Бюджет
534 250 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Аліна
Аліна Черезова
Район
Оболонський
Адреса
вул. Прирічна, 27Б, Оболонський, Київ

Опис

Проблема

Необхідність оснащення кожного кабінету НВК "Оболонь" комп`ютерною технікою зв`язана з впровадженням нових освітніх реформ. Нашій школі необхідне сучасне обладнання, яке дасть змогу вчителям давати учням пізнавальні та творчі завдання з опорою на наочність, вірішувати сучасні задачі, розвивати інтелектуальну діяльність, вести електронний журнал та щоденник.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення у кожному кабінеті НВК "Оболонь" комп'ютера та смарт-дошки. Інтерактивна дошка активізує різні типи сприймання, так як інформація, що надходить, є як візуальною, так і аудіальною. Таким чином, засвоєння нового матеріалу відбувається на якісно новому рівні. До того ж інтерактивні дошки покращують мотивацію учнів, а також роблять заняття цікавими і для викладачів, і для учнів. Комп'ютерізація школи дасть змогу ефективніше спілкуватися за схемою вчителі-учні-батьки

Ключові показники оцінки результату проекту

Робота на уроках з комп'ютером та смарт-дошкою дає можливість наочно ознайомитися із складними процесами в динаміці їх віртуальної зміни, а це в свою чергу підвищує ефективність проведеного уроку. Комп'ютерізація дає змогу вивчати математику з використанням 3D моделей, застосовувати програму GeoGebra, підвіщувати рівень математичної культури, давати розвиток логічному мисленню. Учні, які знаходяться на дістанційному навчанні зможуть швидше та якісніше засвоювати матеріал.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

НВК "Оболонь" бере участь в освітньої системі МАН, є організаторами та активними учасниками міжнародних он-лайн конференцій. Наші вчителі та учні розробляють проекти з різних напрямків, є щорічними учасниками та призерами щорічного Київського фестивалю стартапів "Klass-ідея", учасники системи Stem-освіта, широко застосовують хмарні технології. Все це дає розвиток різних компетентностей. Таким чином, нашому навчальному закладу край необхідна повна комп'ютерізація!

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації даного проекту подальше фінансування цього напрямку не знадобиться тривалий час.

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".