Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Центр Н2О Реалізований

Доданий
04.03.2019
Номер
696
Освіта

Під час реалізації проекту учасники набудуть знань щодо показників якості води та способів їх визначення; зроблять аналіз якості води у водоймах, запропонують варіанти покращення якості води.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
192 216 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Яна
Яна Буранова
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Лаврська (Івана Мазепи, 13

Опис

Проблема

Зазвичай кияни не мають достовірної інформації щодо якості води у водоймах, біля яких мешкають. Вони користуються слухами, неперевіреною інформацією, що може шкодити їх здоров’ю та прогіршує імідж столиці.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

У Києві будуть створені команди учнів та їхніх батьків, які пройдуть спеціальне навчання, візьмvть зразки води у водоймах, які оберуть, проведуть аналіз води за певними проказниками у лабораторіях КПДЮ, розповсюдять інформацію серед мешканців, передадуть її зацівленим організаціям. Проведення природоохоронних акцій.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість команд та учасників в них, кількість мешканців, які отримують достовірну інформацію, медійне охоплення, кількість обстежених озер.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

У роботі за проектом берутимуть участь учні середньої та старшої школи, батьки учнів, мешканці Києва, педагоги КПДЮ, наукові співробітники інститутів-партненів КПДЮ. Участь у проекті є безкоштовна.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування після завершення

Інформація про інноваційність проекту

Відбудеться поєднання інтелектуального потенціалу учнів з громадським досвідом, розвиватиметься критичне мислення, що не дозволить у майбутньому маніпулювати свідомістю молоді.

Інформація про співфінансування

Залучення спонсорів до використання у разі необхідності спеціального обладнання, наприклад для визначення вмісту важких металів тощо.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Січень 2020 – підготовка програми навчання, закупівля обладнання, лютий-березнь 2020 року – формування та навчання груп, квітень – липень – проведення досліджень та отримання локальних результатів, липень- серпень – підготовка узагальнених матеріалів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Немає.

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".