Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Система автоматичного поливу ДНЗ 362 Позитивний висновок

Доданий
04.03.2019
Номер
697
Освіта

Територія дитячого навчального закладу - слугує місцем проведення дозвілля та пізнання для дітей. Його ландшафтне оформлення є невід'ємною частиною щоденних прогулянок, розваг та ігор. Задля підтримання зелених насаджень у відповідному естетичному вигляді та покриттю відкритого грунту газонним покривом - необхідна система поливу та зрошення території.

Лідер проекту
Бюджет
409 125 грн
Розрахунок бюджету
Район
Деснянський
Адреса
Николая Закревского улица, 99А, Деснянський район, Київ

Опис

Проблема

Відкртий грунт в літній період створює пил з мікрочастинок, що вдихають діти і який осідає в легенях. Для усунення цієї проблеми розробляється ряд заходів: покриття доріжок, засадження відкритого грунту зеленими насадженнями. Саме для їх підтримки та розвитку необхідний крапельний полив та зрошення.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

На території ДНЗ є свердловина артезіанського джерела, яке в достатній мірі підходить для поливу рослин. При незначній кількості електроенергії - в літній період буде забезпечена систематична робота з поливу та зрошення зелених насаджень території.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ландшафтне різноманіття території ДНЗ, систематичний полив та зрошення зелених насаджень, відсутність відкритого ґрунту та істотне зниження мікрочастинок в повітрі.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Доступність для більш ніж 300 вихованців закладу дошкільної освіти

Бюджетна ефективність проекту

Наявність на території закладу свердловини артезіанського джерела

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Вже розроблена документація та представлена попередня комерційна пропозиція проекту. При фінансовій реалізації проект реалізується згідно технології та технічного процесу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Подорожчання матеріалів та послуг на момент реалізації проекту.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".