Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Забави з побутовими танцями "Буття танцю" Експертиза

Доданий
04.03.2019
Номер
718
Культура, туризм

Проект передбачає організацію танцювальних вечорів, які будуть включати культурно-мистецькі заходи присвячені визначним подіям, концертне та інформаційно-навчальне поле, а також інтерактивне спілкування, спів та танці.
Проект буде реалізований в Колонній залі КМДА.

Лідер проекту
Бюджет
115 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Департамент культури
Адреса
вул. Хрещатик, 36, Київ

Опис

Проблема

В умовах інтеграції України до Євросоюзу пріоритетним є моделювання суспільно-культурних чинників, за якими живуть нині європейські народи. Серед таких є інституція під назвою “Дім Танцю”, яка активно пропонує і поширює мистецтво народного побутового танцю ( Польща, Німеччина, Австрія, Словаччина, Литва, Швеція). У нас аналогів нема. Також ще одною передумовою є багаторічне проведення Київського балу за сприяння КМДА. А наші пропоновані заходи грунтуються на 13-ти літньому досвіді навчання киян та гостей міста побутовим українським танцям в Школі гурту “Буття”. Дресс-кодом вечорниць буде традиційний одяг, або наближений до традиційного, супутно вивчатиметься орнаментика у відповідності до історичного регіону.  

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створити інтерактивне середовище для відновлення танцювальної культури киян і гостей. Пропонувати унікальні танці, які записані в експедиціях по Україні, живу музику і спів. Наш фестивальний досвід і навчання в Школі танців дозволяє нам організовувати дозвілля учасників до 500 осіб.  Людина знаходить в танці гармонію й порядок, єдність духовного й тілесного. Тіло - це сутнісна умова існування людини, через яку людина найбільш адекватно може виразити себе. Танець використовувався для спілкування ще тоді, коли не існувало мов. Танці застосовують для лікування хворих, підняття бойового духу воїнів та їх фізичної та емоційної реабілітації. Завдяки спілкуванню на танцях молоді люди знайомляться, одружуються, народжують дітей, покращують демографічну ситуацію.

Ключові показники оцінки результату проекту

1.  Кількість учасників, що відвідають проект; 2. Поширення знань про роль і значення танців в житті киян; 3. Знайомства, спілкування; 4.Набуття танцювальних навичок.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Танці доступні для всіх вікових категорій. Локація знаходиться в центрі міста. Безоплатно для киян і гостей міста. Інклюзивність - доступність для осіб зі слабим зором. Простота українських побутових танців робить їх доступними навіть абсолютним новачкам.

Бюджетна ефективність проекту

Проект варто перетворити в постійнодіючий. Він може стати самоокупним, якщо ним зацікавляться меценати і спонсори.

Інформація про інноваційність проекту

Проект спрямований на створення сприятливих умов для культурного самовираження шляхом творення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту. Завданнями проекту є: пропагування та збереження культурної спадщини, культурного розмаїття та національних цінностей; підвищення частки культури в побуті киян; сприяння зростанню суспільного інтересу до сфери культури; забезпечення всебічного розвитку, використання передового новітнього досвіду з метою покращити якісні та кількісні показники

Інформація про співфінансування

немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

11 квітня веснянки, гаївки, хороводи, танці; 16 травня забава присвячена Дню матері, спів, танці; 27 червня вечір до Дня Конституції, спів, танці; 22 серпня забава до Дня Незалежності, спів, танці; 10 жовтня вечорниці з патріотичними піснями до Дня Захисника України, танці;

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".