Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Міні-трактор для прибирання снігу Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
04.03.2019
Номер
723
Інше

Інститут фізики має гарну та велику паркову територію, яку зимою необхідно прибирати від снігу, а осінню від листя. Міні-трактор поможе тримати територію в належному стані, а киянами приходити відпочивати. На території знімають українське кіно, зокрема, "Скажене весілля", багато серійний серіал "Вещдок" та інші. Міні-трактор буде закуплений в українського виробника.

Бюджет
97 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Голосіївська РДА
Адреса
просп. Науки, 46, Київ

Опис

Проблема

охайна територія, вільне пересування, запобігання травматизму зимою

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Інститут фізики НАН України - державна установа, кошти якій по факту виділяються лише на зарплату. Паркова територія, якою володіє Інститут потребую підтримки та догляду. Найбільшою проблемою по догляду цієї території є збирання листя та чистка території від снігу. З огляду на те, що багато співробітників є похилого віку - це вкрай важливо для запобігання травмування. Інститут активно організовує для учнів та школярів дні "відкритих дверей" та приймає участь у Фестивалях науки, коли до інституту приходять тисячі студентів та школярів. Тому вкрай важливо тримати територію в належному стані, оскільки, це імідж установи та безпека для відвідувачів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Результатом виконання проекту буде закупівля трактора для прибирання снігу та листя, та охайна паркова територія Інституту фізики НАН України. .

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

На території Інституту фізики НАН України часто проходять соціальні заходи (Дні відкритих дверей, Фестивалі науки та освітні лекції), які відкритті для усіх відвідувачів. Крім того до Інституту часто заходять молодята, щоб зробити весільні фото. Двері інституту завжди відкриті для відвідувачів та чекають гостей.

Бюджетна ефективність проекту

Виграш у конкурсі "Громадського бюджету" буде вагомою допомогою для Інституту, тому сам він не зможе закупити цей транспорт

Інформація про співфінансування

Інститут фізики НАН України візьме на себе витрати по обслуговуванню цієї техніки

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Замовлення цієї техніки; 2. Укладання договору купівлі; 3. Доставка; 4. Тестування, оформлення гарантії, навчання водія Інституту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

зміна курсу гривні

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".