Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Здорові діти - щаслива нація! Спортивний майданчик в дошкільному навчальному закладі № 568 Реалізований

Доданий
20.02.2019
Номер
73
Освіта

Спортивний майданчик для дітей дошкільного навчального закладу № 568 компенсуючого типу (санаторний) з штучним покриттям, з огорожею, обладнанням для організації спортивних ігор, фізкультурних, гурткових занять.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
999 415 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Олександра Бойченка, 4А

Опис

Проблема

Спортивний майданчик, передбачений проектом побудови, існує з 1976 року. Під час будівництва не було враховано необхідність дітей у фізичному вдосконаленні через форми роботи, які доцільно проводити на вулиці: спортивні ігри, які, на сьогоднішній день, передбачені освітніми програмами для дітей від 2 до 7 років, заняття з фізкультури, які найбільш ефективні на свіжому повітрі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для проведення повноцінної, ефективної роботи з фізичного розвитку дошкільників необхідно використовувати різноманітні сучасні форми і методи роботи з дітьми. Одним з таких є організація фізичного виховання на свіжому повітрі, навчання дітей елементам спортивних ігор: футбол, волейбол, баскетбол; гурткова робота. Для цього необхідне проведення капітальної реконструкції покриття спортивного майданчика на території ДНЗ та встановлення спортивного обладнання і огорожі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Основним показником результативності та необхідності даного проекту є заохочення дітей до занять спортом, зміцнення та збереження здоров’я кожної дитини, пропаганда здорового способу життя серед дошкільників та їх батьків, що стане передумовою зростання щасливої, здорової нації.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

На спортивному майданчику планується проведення освітньої роботи з фізичного виховання з дітьми, що відвідують дошкільний заклад, гурткова робота, робота з батьками з надання рекомендацій по організації фізичного розвитку в сім’ї, проведення спортивних розваг та свят з дітьми та родинами. Можлива організація спортивних свят для дітей Дніпровського району.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проекту об’єкт потребує догляду та технічного обслуговування відповідно гарантійних термінів.

Інформація про інноваційність проекту

Інноваційність заключається у тому, що пропонуємо на спортивному майданчику навчати дітей дошкільного віку елементам спортивних ігор, передбачених програмами виховання та розвитку дошкільників, проведення занять з фізкультури для усіх дітей дошкільного закладу незалежно від пори року та занять гуртка для хлопчиків «Уроки Геркулеса».

Інформація про співфінансування

немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Реалізація проекту передбачається шляхом виконання реконструкції спортивного майданчика: 1. Проектні роботи. 2. Ремонтно-підготовчі роботи для укладання штучного покриття, встановлення спортивного обладнання та огорожі. 3. Монтаж штучного покриття, спортивного обладнання, огорожі. 4. Здача об’єкту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".