Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Арт-фестиваль «Повидло» Експертиза

Доданий
04.03.2019
Номер
732
Культура, туризм

Арт-фестиваль «Повидло» — це 4 мистецькі локації та різні формати: відкритий мікрофон для поетів, майданчик для музикантів, мистецька алея (мольберти + фотосушка) для художників, публічний показ фільмів (документальних та художніх) та лекції для всіх категорій людей.

Лідер проекту
Валентин
Валентин Майданюк
Бюджет
410 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Солом'янський
Адреса
просп. Космонавта Комарова, 1, Київ

Опис

Проблема

Фестиваль звернений до історії місцевості. Вважаємо, що розуміння свого зв'язку з місцем, де ми живемо, є запорукою його вдосконалення, розвитку, покращення. Якщо ми усвідомлюємо довколишній простір нашого району як простір зі своєю історією, минулим та майбутнім, то і користуватися цим простором будемо відповідальніше.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Цей проект є можливістю діалогу для творчих людей зі своєю аудиторією, учнів та вчителів, мешканців району, студентів та викладачів, пошуку нових шляхів для розвитку, розширення кругозору.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовими показниками ефективності проекту є кількість людей, які відвідають даний захід та кількість позитивних відгуків.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Безкоштовний мистецький проект, що допоможе жителям району творчо реалізуватися, урізноманітнити своє дозвілля та популяризувати район для туристів.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує додаткового фінансування

Інформація про інноваційність проекту

Це перший комплексний мистецький фестиваль в солом'янському районі

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення вартості оренди необхідного обладнання

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".