Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Простір для розвитку" СЗШ №166 м. Києва (благоустрій зони навчання та відпочинку) Брав участь

Доданий
04.03.2019
Номер
735
Освіта

Облаштувати сучасне інтерактивне подвір'я, створивши комфортну зону відпочинку та розвитку для учнів початкової школи. Передбачається встановлення сучасного навчального та спортивно-ігрового майданчика, який відповідатиме всім вимогам безпеки.

Учні отримають можливість повноцінно навчатися, відпочивати і розвиватися, а активний відпочинок сприятиме фізичному та емоційному розвитку школярів.

Бюджет
1 290 249 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Костянтин
Костянтин Тартасюк
Район
Солом'янський
Адреса
Єреванська вулиця, 20, Солом’янський район, Київ

Опис

Проблема

Проект передбачає створення безпечної території на внутрішньому подвір’ї школи, з метою розвитку інтелектуальних, спортивних та творчих здібностей учнів школи, дітей з особливими потребами. Школа має подвір’я не достатньо містке для 334 дітей під час навчального процесу, перерв та дозвілля на групі продовженого дня (ГПД). Основною метою проекту є створення відкритого навчально-виховного майданчику, який буде відповідати вимогам безпеки, зберігаючи можливість багаторазового використання.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для учнів початкової школи уроки та дозвілля на свіжому повітрі є сучасною альтернативою для організації навчально-виховного процесу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення освітнього простору Нової української школи на території школи дасть змогу викладати предмети на свіжому повітрі та організовувати дозвілля під час перебування дітей на групі продовженого дня.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

11 класів початкової школи отримають можливість проводити уроки на свіжому повітрі з застосуванням нових методів навчання та організовувати дозвілля дітей.

Бюджетна ефективність проекту

У гарантований термін експлуатації не потребує подальшого фінансування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Наявність каналізаційного люку на території майбутнього майданчику, враховано при розробці попередньої план-схеми. Через можливу зміну цін на обладнання та роботи на момент його реалізацій, вартість проекту може змінитись.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".