Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"ШКОЛА 210 – ТЕРИТОРІЯ БЕЗПЕКИ" На реалізації

Доданий
04.03.2019
Номер
743
Освіта

Відеоспостереження у школі з кожним днем стає все більш актуальним. У зв'язку з несприятливими подіями і занепокоєння громади весь світ прагне убезпечити свої навчальні заклади.
Ми часто чуємо фразу «за дітьми майбутнє» і ні у кого не виникає сумніву в тому, що безпека дітей найбільш важлива.
Система відеоспостереження у школі може складатися з спостереження за коридорами, за відкритою територією.

Бюджет
99 612 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Оболонський
Адреса
вул. Йорданська (Гавро), 22А, Київ

Опис

Проблема

Найголовніша задача - безпека дітей, які проводять велику частину часу в школі на уроках і в післяурочний час.Забезпечити безпеку дітей в тих місцях, де вони найбільше проводять часу, а саме школи, здатні сучасні системи охоронного відеоспостереження.Всі батьки хотіли б бути впевненими в тому, що поки їх дитина в школі - вона у повній безпеці. Але, на жаль, зараз цього важко досягти, не використовуючи сучасні системи охорони та безпеки.Відеоспостереження в школі створює дуже явний дисциплінарний ефект на учнів,дае можливість встановлювати достовірність фактів травм, хуліганства, крадіжок і тому подібних, неприємних явищ.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення IP-системи відеопостереження. Задіяти сучасні IP-камери високої роздільної здатності з рядом унікальних можливостей: - послідовне підключення по PoE, підтримкою режиму «точка доступу» - сенсори 5 Мпк дозволять отримати відеозйомку з високою деталізацією. - послідовне підключення IP-камер дозволить здешевити монтаж і вартість обладнання. - для підключення всіх ip-камер використовувати один 4-х портовий Ethernet комутатором PoE - вуличні IP-камери забезпечені моторизованої оптикою з автофокусом, що значно спростить налаштування камер.

Ключові показники оцінки результату проекту

Система відеоспостереження це один з найкращих способів контролю за поведінкою учнів, що дозволить вчасно та оперативно неупереджено реагувати на конфлікти, з’ясовувати деталі, причини і навіть попереджати небезпечні ситуації. Система відеонагляду буде працювати в режимі он-лайн та вести цілодобовий запис того, що відбуватиметься в стінах школи.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

доступний для всіх учасників освітнього проекту та захищає кожного

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування

Інформація про інноваційність проекту

Саме зараз камери відеоспостереження є інноваційним методом захисту всіх учасників освітнього процесу. Саме сьогодні батьки і охорона школи має бачити, що відбувається в станах закладу .

Інформація про співфінансування

Шукаємо меценатів та небайдужих благодійників

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Створення проектів розміщення систем відеонагляду школи 2. Закупівля необхідного обладнання 3. Проведення монтажних робіт на місцях 4. Підключення та налаштування обладнання

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

інфляція

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".