Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Найкраще - дітям! Облаштування спортивно - ігрового майданчика в дошкільному закладі № 568 Реалізований

Доданий
20.02.2019
Номер
75
Освіта

Облаштування спортивно – ігрового майданчику для дітей дошкільного навчального закладу № 568 компенсуючого типу (санаторний).

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
508 770 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Олександра Бойченка, 4А

Опис

Проблема

Спортивний майданчик, передбачений проектом побудови, існує з 1976 року. Під час будівництва не було враховано необхідність дітей у фізичному вдосконаленні через форми роботи, які доцільно проводити на вулиці: спортивні ігри, основні рухи, які, на сьогоднішній день, передбачені освітніми програмами для дітей від 2 до 7 років, тренування на дитячих тренажерах. Крім того, обладнання, встановлене у 1976 році, вже устаріло і несе небезпеку для дошкільників.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для проведення повноцінної, ефективної роботи з фізичного розвитку дошкільників необхідно використовувати різноманітні сучасні форми і методи роботи з дітьми. Одним з таких є організація фізичного виховання на свіжому повітрі, тренування на дитячих тренажерах та ігровому обладнанні. Для цього необхідна повна реконструкція покриття майданчика, заміна устарілого обладнання на нові, сучасні елементи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Основним показником результативності та необхідності даного проекту є заохочення дітей до занять спортом, зміцнення та збереження здоров’я кожної дитини, пропаганда здорового способу життя серед дошкільників та їх батьків.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

На спортивному майданчику планується проведення освітньої роботи з фізичного виховання з дітьми, занять гуртка «Уроки Геркулеса», робота з батьками з надання рекомендацій щодо організації фізичного розвитку в сім’ї, проведення спортивних розваг та свят з дітьми та родинами. Можливе проведення спортивних свят для дітей Дніпровського району.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проекту об’єкт потребує догляду та технічного обслуговування відповідно гарантійних термінів використання обладнання.

Інформація про інноваційність проекту

Одним із освітніх напрямків роботи дошкільного закладу є, саме, організація ефективної роботи з фізичного виховання дошкільників. Адже, заклад відвідують діти, які мають певні захворювання системи травлення. І тому питання здоров’я, профілактики та фізичного зміцнення є найактуальнішим для нас та батьків. Тому, маючи спортивно – ігровий майданчик, могли б планувати та проводити сучасні, нетрадиційні форми роботи з дітьми на свіжому повітрі.

Інформація про співфінансування

немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Реалізація проекту передбачається шляхом виконання реконструкції спортивного майданчика: 1. Проектні роботи. 2. Демонтаж устарілого обладнання. 3. Ремонтно-підготовчі роботи для прокладання гумового покриття, встановлення сучасного обладнання 4. Монтаж покриття та нового спортивного обладнання. 5. Здача об’єкту

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".