Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Вільна боротьба та гімнастика у школі №189. На реалізації

Доданий
04.03.2019
Номер
757
Спорт

Створення сприятливих умов в малому спортивному залі школи № 189 для навчально-тренувального процесу. Зокрема для занять вільною боротьбою та гімнастикою, секції яких більше 10 років функціонують на базі школи № 189.

Бюджет
79 440 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Деснянський
Адреса
вул. Мілютенка, 5, Київ

Опис

Проблема

Мати і гімнастичні драбини, необхідні для проведення навчально-тренувальних занять з вільної боротьби та гімнастики знаходилися в експлуатації більше 20 років. В даний час це обладнання потребує заміни з огляду на сильний знос. Спортсмени (серед яких чемпіони, призери та учасники чемпіонатів Києва, України і міжнародних змагань) і зовсім юні борці та гімнастки не мають належних умов для якісного тренування.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Придбання та встановлення нових матів для спортивного килиму, гімнастичних драбин. Придбання м’яких гімнастичних матів та іншого спортивного обладнання. Як наслідок - популяризація вільної боротьби, гімнастики і фізичної культури загалом.

Ключові показники оцінки результату проекту

Можливість для учнів школи №189 займатися під час уроків фізичного виховання в належно обладнаному спортивному приміщенні. Створення належних умов для досягнення спортивних результатів юними борцями та гімнастками. Можливість проведення спортивних змагань.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Загальнодоступність проекту полягає в наступному: Під час уроків фізичного виховання зможуть займатися в належно обладнаному спортивному приміщенні - учні школи №189. В позашкільний час - вихованці спортивних гуртків вільної боротьби та гімнастики (це понад 60 осіб). Під час проведення спортивних змагань – спортсмени м.Київа та інших міст.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не викликає збільшення видатків бюджету та не потребує подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

У гонитві за інноваціями пам'ятаємо про базові потреби і фундаментальні цінності. Виступаємо за локальне поліпшення спортивної інфраструктури міста для підтримки і розвитку осередку вільної боротьби та гімнастки – традиційних видів спорту, що історично використовуються в Україні та світі для гармонійного, всебічного фізичного розвитку дітей, підлітків.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Закупівля спортивного обладнання та інвентарю. Введення в експлуатацію.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Нестабільність курсу валют і, як наслідок, нестабільність цін.

Фотографії

Файли

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".