Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Прогресивна неінвазивна діагностика та лікування жовтяниці в межах амбулаторії №8, КНП «ЦПМСД №1» Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
04.03.2019
Номер
773
Охорона здоров'я

Необхідно закупити сучасне обладнання для діагностики та лікування жовтяниці новонароджених:
1. Аналізатор гіпербілірубинемії фотометричний АГФ-02 "Білітест" «НПП-ТМ». Білітест - це мініатюрний автоматичний вимірювальний прилад для об'єктивної оцінки ступеня гіпербілірубінемії у новонароджених дітей неінвазивним транскутанним методом.
2. Фотолампи для лікування (двох типів).

Бюджет
170 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Департамент охорони здоров’я
Адреса
просп. Володимира Маяковського, 18А, Київ

Опис

Проблема

У 50 % доношених дітей на другий або третій день після народження з’являється жовтяниця. Як правило, через тиждень вона проходить. Але, на привиликий жаль, буває так, що захворювання не проходить і тоді потрібне лікування. Щоб правильно діагностувати характер протікання хвороби необхідно регулярно робити забір крові – прокол. Альтернатива – білістер. На сьогодні головним методом зниження токсичності білірубіну при фізіологічній жовтяниці є фототерапія (світлолікування). Шкіру дитини освітлюють спеціальною установкою для фототерапії. Цю процедуру проводять в лікарні, або необхідно брати прилад на прокат. Нажаль, не у всіх батьків є матеріальна змога це робити.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

На базі амбулаторії №8, КНП «ЦПМСД №1» Деснянського району (пр-т Маяковського 18а) відкрити кабінет, де немовля можна буде оперативно продіагностувати і, вразі необхідності, провести лікування – «денний» стаціонар. Бувають випадки, коли достатньо полежати під світлом фотолампи декілька годин і хвороба відступає.

Ключові показники оцінки результату проекту

В деяких випадках відпаде потреба в госпіталізації матері та немовляти.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Троєщина один з найбільших житлових масивів міста Києва. Дитяча лікарня відсутня.

Бюджетна ефективність проекту

Необхідно підготувати персонал для роботи в кабінеті.

Інформація про інноваційність проекту

Далеко не кожен пологовий будинок може похвалитися наявністю сучасного, неінвазивного обладнання для діагностики жовтяниці новонароджених, а саме білітеста.

Інформація про співфінансування

Можливо – добровільні благодійні внески від батьків, які захочуть продіагностувати чи пролікувати свою дитину в даному кабінеті, при умові, що їх дитина закріплена за іншою амбулаторією.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Закупити та поставити обладнання за 1 чи 2 місяці.

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".