Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Контейнери для роздільного збору вторсировини у с.Биківня На реалізації

Доданий
05.03.2019
Номер
806
Екологія

Встановлення контейнерів для роздільного збору найбільш об'ємних та популярних матеріалів, придатних до вторинної переробки або відновлення: Скло, РЕТ, Алюміній, Папір, Картон, ін.
Мета:
- зменшити кількість стихійних звалищ у лісі
- покращити екологічну ситуацію в мікрорайоні
- надати змогу населенню позбавитись відходів у екологічний та сучасний спосіб

Бюджет
77 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Сергій
Сергій Лєбєдєв
Район
Деснянський

Опис

Проблема

Відсутність налагодженої системи вивезення сміття у мікрорайоні с.Биківня, призвело до погіршення стану навколишнього середовища. У лісі та паркових зонах зустрічаються стихійні звалища сміття. Контейнери для вивезення сміття, які присутні у мікрорайоні, завжди переповнені. Мешканці приватного сектору вивозять сміття у баки багатоповерхових будинків. Відбуваються сутички між мешканцями. Сміття присутнє навіть в урнах на зупинках громадського транспорту. Місцеві активісти проводять прибирання у лісі, проте проблема не вирішується - через певний час з'являються нові стихіні звалища.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення додаткових контейнерів для роздільного збору вторинної сировини (паперу, скла, пластику), допоможе мешканцям мікрорайону позбавитись від основних об'ємних компонентів у смітті. Об'єми контейнерів ТПВ зменшаться і відповідно, сучасна система збору сміття зможе функціонувати у нормальному режимі (без перевантаження). Проект зніме психологічне навантаження між мешканцями, та звільнить обслуговуючу організацію від постійних скарг. Мешканці позбавляться спокуси вивезення сміття у ліс. Додаткові інформаційні матеріали допоможуть у розповсюдженні ідеї

Ключові показники оцінки результату проекту

Зменшення кількість звалищ у лісі. Відсутність сміття на зупинках транспорту. Зменшення кількості сміття у контейнерах ТПВ.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект доступний всім мешканцям с. Биківня, оскільки передбачає встановлення контейнерів у найбільш відвідуваних точках зі сміттєвими баками. Проект охоплює мешканців багатоповерхівок і мешканців приватного сектору. Загальна кількість приблизно 2500 чоловік. Надання пропозиції щодо роздільного збору відходів спонукатиме мешканців до спілкування та обміну інформацією. Передбачені в бюджеті кошти на інформаційні матеріали підуть на розповсюдження інструкцій щодо користування новими контейнерами.

Бюджетна ефективність проекту

Проект потребуватие подальшого фінансування, оскільки послуги по вивозу платні, проте тарифи менші ніж по вивозу ТПВ, тому буде економія $

Інформація про інноваційність проекту

Мета проекту - забезпечення населення сучасними методами збору сміття та матеріалів, придатних до відновлення, або вторинної переробки. Покращення та розвиток галузей переробної промисловості

Інформація про співфінансування

Я готовий знайти людей, або компанії для співфінансування проекту у випадку перевищення кошторисної вартості обладнання або робіт

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Січень-Лютий - погодження місця для встановлення контейнерів. Березень-Квітень - придбання контейнерів для роздільного збору. Травень - інформаційна компанія, монтаж контейнерів. Червень-Грудень - обслуговування контейнерів.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".