Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Влаштування універсального спортивного майданчика пр. Науки 42/1 Позитивний висновок

Доданий
05.03.2019
Номер
808
Спорт

Проект спрямований на відновлення єдиного загальнодоступного багатофункціонального спортивного майданчика по проспекту Науки. Це вкрай необхідна спортивна зона, якої не вистачає мешканцям району. Складається з універсального спортивного майданчика (міні футбол, баскетбол, волейбол), тренажерна зона, воркаут, тенісні на шахові столи. Розрахований на використання як дітьми так і дорослими.

Лідер проекту
Віталій
Віталій Сільничий
Бюджет
3 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Голосіївський
Адреса
просп. Науки, 42/1 корп. 8, Київ

Опис

Проблема

Відсутність у мікрорайоні загальнодоступного облаштованого спортивного майданчика, яка позбавляє взагалі займатися мешканцям, дітям та дорослим, улюбленими видами спорту.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Існуючий більш як п’ятдесят років спортивний майданчик не реконструювався та має неналежний стан, що не дозволяє їм повноцінно користуватися. Якісна реконструкція допоможе на багато років вперед отримати повноцінний спортивний майданчик, що дозволить мешканцям району займатися спортом та сприятиме здоровому спілкуванню.

Ключові показники оцінки результату проекту

Багатофункціональний спортивний майданчик відповідає всім стандартам спорт майданчиків по міні футболу, волейболу, баскетболу, що дозволить проводить змагання місцевого рівня, конкурси та свята. Сприятиме здоровому розвитку молоді та сімейного час проведення.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Розраховано на відвідування мешканцями Голосіївського району різного віку та спортивних уподобань. Може бути місцем для занять дитячих спортивних секцій та груп.

Бюджетна ефективність проекту

Потребує лише належного утримання балансоутримувачем та дбайливого відношення користувачів.

Інформація про інноваційність проекту

Зосередженнісь на локації різнопланових спортивних проявів.

Інформація про співфінансування

Немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Аналіз побажань мешканців. Створення візуалізації проекту. Розрахунок кошторису. Проходження експертизи. Набір голосів. Вибір підрядника, виконавця робіт. Фінансування з бюджету. Реалізація проекту. Передача балансоутримувачу .

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Можливе збільшення вартості матеріалів та робіт.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".