Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Міні-друкарня гімназії біотехнологій №177 Реалізований

Доданий
05.03.2019
Номер
809
Освіта

Ідея проекту "Міні-друкарня гімназії біотехнологій №177" полягає у створенні умов для щоденного друку поліграфічної продукції, які б в повній мірі задовольнили потреби закладу загальної середньої освіти у наступних позиціях:
- друк гімназійної газети "177 сходинок до успіху!";
- друк додаткового навчального матеріалу;
- створення і друк тематичних бюлетенів, плакатів, наочного матеріалу...

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
282 078 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
Курська вулиця, 12

Опис

Проблема

В сучасних умовах задовольнити в повній мірі потреби закладу загальної середньої освіти в поліграфічній продукції дуже складно. Величезну кількість наочного матеріалу, якого потребують учні, неможливо надрукувати та оформити лише засобами внутрішнього та районного резервів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Втілити в життя проект "Міні-друкарня гімназії біотехнологій №177", тим самим задовольнити в повній мірі потреби закладу загальної середньої освіти в поліграфічній продукції.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зростання показників рівня успішності учнів закладу загальної середньої освіти у зв`язку зі зростанням кількості дидактичних (роздрукованих) матеріалів та збільшення кількості учасників навчально-виховного процесу, які в повній мірі володіють всією актуальною інформацію щодо перебігу, змін та результативності навчання в гімназії біотехнологій №177, володіючи роздрукованими звітами навчальної діяльності учнів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Результати втілення проекту будуть доступні для користування більше ніж 700 учням гімназії, що навчаються в закладі загальної середньої освіти зараз, та всім наступним здобувачам освіти, які будуть навчатися в гімназії біотехнологій №177 міста Києва.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".