Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

«PROFLAB» науково-профорієнтаційний центр (КПІ ім. Ігоря Сікорського) На реалізації

Доданий
05.03.2019
Номер
821
Освіта

Змістовне дозвілля в позашкільний та канікулярний час науково-профорієнтаційного спрямування для учнів 8 -11класів, що дає можливість ознайомитись з різноманітними спеціальностями (ІТ, інженерно-технічними, гуманітарними та ін.), отримати практичний досвід і можливість професійного самовизначення. Основні формати: лекторії, майстер-класи, екскурсії до ВНЗ та підприємств.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
340 133 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Політехнічна вулиця, 6

Опис

Проблема

Стрімка трансформація професій, компетенцій та навичок, що диктуєтеся сучасним технологічним розвитком суспільства потребує всебічної допомоги для майбутнього самовизначення учнів. Недостатня підтримка ЗНЗ у науково-профорієнтаційної роботі (відсутність методичного, матеріально-технічного забезпечення та ін.). Брак центрів науково-профорієнтаційного спрямування для учнів з інтегрованим підходом знайомства зі спеціальностями.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Організація центру науково-профорієнтаційної освіти з інтегрованим підходом, тобто надати підліткам можливість відвідати навчально-лабораторні і студентські локації ВНЗ, прослухати цікаві сучасні лекторії, відвідати майстер-класи, денні табори (під час канікул). Це дозволить учням змістовно проводити вільний час, наглядно ознайомитись з різними спеціальностями, допоможе орієнтуватися у тенденціях професій сучасності та майбутнього, зробити свідомий вибір.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість проведених заходів (літні школи, лекції, екскурсії і т.п.). Кількість відвідувачів центру та його заходів. Кількість позитивних відгуків і рекомендацій у соцмережах та ЗМІ.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Допомога з професійним самовизначенням, забезпечення змістовного позашкільного та канікулярного часу для учнів. Проект сприятиме зменшенню кількості "втрачених" фахівців, що отримали вищу освіту, але працють не за фахом. Загальнодоступність подій забезпечується комунікацію із ЗНЗ та через соцмережи. Кількість відвідувачів залежить від місця проведення - від десятків (наприклад: науково-популярні лекторії, майстер-класи) до кількох тисяч – фестивалі та масові заходи.

Бюджетна ефективність проекту

Проект безкоштовний та може бути самоокупним за рахунок спонсорської допомоги.

Інформація про інноваційність проекту

Проект створює інноваційний підхід, щодо вирішення проблем профорієнтаційної освіти у вигляді інтегрування учнів у науково-лабораторний та студентський простір із залученням всебічної інформаційно-консультативної підтримки ВУЗу.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Запланована тісна співпраця із Київською МАН щодо спільних науково-освітніх проектів та з ВНЗ м. Києва

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Несвоєчасні фінансування та старт підготовки проекту, людський фактор

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".