Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Ремонт комплексного спортивного обладнання "ДЮСШ з академічного веслування Буревісник" Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
05.03.2019
Номер
882
Спорт

Ремонт застарілого комплексного спортивного обладнання для площадки на території ДЮСШ з академічного веслування "Буревісник", який полягає у заміні покриття, освітлення, огорожі, обладнання для різних видів спорту, а також накресленні розмітки.

Бюджет
2 340 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Структурний підрозділ КМДА
Департамент молоді та спорту
Адреса
Дніпровський район, Київ

Опис

Проблема

Комплексне спортивне обладнання площадки, яка знаходиться на території ДЮСШ "Буревісник", було створене у свій час не по стандартам, які б відповідали нормам якості матеріалів для спорту. Вже минуло більше 20 років активного його використання під час тренувального процесу (також під впливом зміни погодних умов), у ході якого площадка з її обладнанням прийшла у незадовільний стан, який може зашкодити здоров'ю молодих спортсменів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

У зв'язку з поставленою проблемою, виникає потреба у ремонті обладнання площадки (спеціального покриття, освітлення, огорожі, а також розміток), що дало б змогу безпечно використовувати площадку для якнайбільш якісної підготовки учнів ДЮСШ до різного роду змагань.

Ключові показники оцінки результату проекту

Основними показниками можна вважати сприяння залученню більшої кількості молодого покоління до здорового способу життя, більш високий та якісний рівень підготовки спортсменів до участі у змаганнях внаслідок активного використання комплексної спортивної площадки та її обладнання, що беззаперечно має відобразитися на результативності дітей під час їхніх виступів у змаганннях різних рівнів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

ДЮСШ з академічного веслування "Буревісник" має статус бази Олімпійської і Паралімпійської підготовки. Весь процес навчання у школі проводиться безкоштовно на Трухановому острові. Навчання проходить посеред природи і без зайвого шуму. Ремонт комплексного спортивного обладнання площадки допоможе дітям розвивати свої навички не лише в академічному веслування, а й в таких видах спорту, як футбол, теніс, баскетбол, волейбол, загальна фізична підготовка (розвиток координації, витримки, сили, тощо).

Бюджетна ефективність проекту

Проект у подальшому не потребуватиме фінансування, а усі залучені кошти будуть використовуватися виключно за призначенням.

Інформація про інноваційність проекту

Під час проведення ремонту комплексного спортивного обладнання площадки будуть використовуватися сучасні, більш стійкі, екологічно чисті та надійні матеріали для забезпечення довготривалості використання площадки. Оновлені розмітки, освітлення та огорожа будуть відповідати сучасним вимогам якості та функціональності, що дасть змогу заохочити дітей до занять різними видами спорту.

Інформація про співфінансування

Об'єднання профспілок, організацій профспілок у місті Києві "Київська міська рада профспілок"

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1 місяць робіт - демонтаж старого обладнання та покриття. 2 місяць - проектувальні та монтажні роботи. 3 місяць - встановлення нового обладнання, огорожі, освітлення, розміток та підготовка до введення площадки в експлуатацію.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Основні ризики: несприятливі погодні умови під час проведення ремонту, невідповідність встановленим часовим рамкам (через настання попереднього ризику або поправок до календарного плану робіт/проведення змагань).

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".