Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Biblioteam - разом до мети Експертиза

Доданий
05.03.2019
Номер
891
Культура, туризм

Створення центру дозвілля для дітей різних вікових категорій (від дошкільнят до дітей старшого шкільного віку): для дошкільнят - ігровий куточок з маленькими столиками, стільцями та іграшками; для дітей середнього та старшого шкільного віку - коворкінг-простір з мішками-крріслами для сидіння та електронними книжками. Створення громадського хабу для активних членів громади масиву.

Лідер проекту
Діана
Діана Кроль
Бюджет
106 800 грн
Розрахунок бюджету
Район
Дніпровський
Адреса
бульв. Перова, 15, Київ

Опис

Проблема

Відсутність ефективного громадського простору для дозвілля дітей. Відсутність громадського центру масивів Райдужний та Воскресенка.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення центру дозвілля для дітей різних вікових категорій (від дошкільнят до дітей старшого шкільного віку): для дошкільнят - ігровий куточок з маленькими столиками, стільцями та іграшками; для дітей середнього та старшого шкільного віку - коворкінг-простір з мішками-кріслами для сидіння та електронними книжками. Створення громадського хабу для активних членів громади масиву.

Ключові показники оцінки результату проекту

Залучення батьків з дітьми до відвідування бібліотеки; заохочення дітей до читання рідною мовою та читання книг через гру та інші цікаві, креативні форми роботи; згуртованість громади масиву.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Допомога дітям та їх батькам виявити творчі здібності своїх дітей та реалізувати їх в повсякденному житті . Сприяння в згуртуванні громади.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребуватиме додаткового фінансування після реалізації

Інформація про інноваційність проекту

Впровадження інноваційних, креативних форм і методів в роботі бібліотеки;

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Закупівля товарів та їх передача на баланс бібліотеки; Проведення міні-опитування “Чого потребує користувач?”; Комунікаційна кампанія із залучення цільової аудиторії; Підготовка планів та проведення культурно-дозвіллєвих заходів для користувачів-дітей та їх батьків; Вистави лялькового театру; Тісна співпраця з громадськістю масиву для виявлення потреб громади та їх реалізації.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція, затримка закупівель

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".