Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ: «Придбання мультимедійного обладнення для Школи № 289» На реалізації

Доданий
05.03.2019
Номер
894
Освіта

Медіа-тека – інформаційний центр, мета якого формування інформаційної
компетентності як поєднання комп’ютерної грамотності, вмінь працювати з
традиційними видами інформації, технологічної грамотності, етики,
критичного сприйняття і навичок комунікації та створення відповідних умов
для розвитку та соціалізації учнів з особливими освітніми потребами нової
української школи.

Бюджет
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Дарницький
Адреса
вул. Славгородська, 14, Київ

Опис

Проблема

Задовольнити інформаційні потреби всіх учасників освітнього простору, забезпечити учнів, вчителів, батьків школи інтерактивним публічним простором нового покоління, якій включає у себе книгозбірні новітні видання, колекції DVD, BLU-RAY та аудіодисків, електронних книжок та мультимедійних освітніх програм та надати можливість молоді працювати над важливими проектами та поглиблювати свій кругозір, обмінюватися ідеями та думками

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

В навчальному закладі, де діє модель інклюзивної освіти, систематичне використання електронних засобів навчання здійснює суттєві зрушення в соціально-емоційному, розумовому, фізичному розвитку, у розвитку пізнавальної активності й творчості дітей з особливими потребами. Наочне відтворення теоретичного і лабораторно-практичного матеріалу методами комп’ютерної подачі інформації, демонстрацією відео-уроків, роботою з тренажерами, проходженням інтерактивного електронного тестування, практичними завданнями для самоаналізу і самоконтролю – усе це сприяє постійному динамічному розвитку особистості дітей з особливими потребами.

Ключові показники оцінки результату проекту

Одним із напрямів щодо підвищення ефективності та якості корекційного та навчального процесу в умовах спеціальної та інклюзивної освіти є впровадження методик, що базуються на основі використання цифрової техніки, зокрема використання комп’ютера і його складових та створення різнопрофільних корекційних та навчальних програм.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Навчання дітей з особливими потребами набуває широкої актуальності сьогодні. Освітній простір стає доступним для таких дітей, адже право на рівний доступ до якісної освіти та навчання за місцем проживання в умовах закладу загальної освіти – це право всіх дітей. Освіта розглядається як засіб розвитку людського капіталу, підвищення економічних показників, посилення індивідуальної спроможності й розширення меж вибору задля використання свобод громадянства.

Бюджетна ефективність проекту

Даний проект не потребує подальшого фінансування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Експертна оцінка

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".