Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування доріжки через лісопаркову зону парку "Сирецький Гай" Реалізований

Доданий
05.03.2019
Номер
905
Безпека

Облаштування пішохідної доріжки через лісопаркову зону від зупинки “Вул. Саратовська” через територію парку "Сирецький Гай" до охоронної зони ЛЕП шляхом укладання тротуарної плитки та встановлення освітлення.
Мова йде про 140-метрову земляну стежку, якою щодня користуються більше 1 000 дорослих та дітей. На жаль, у вечірній та нічний час вона є небезпечною (ями), а під час негоди - непрохідною.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
350 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Володимира Сальського (Котовського, 49

Опис

Проблема

У вказаному районі за останні 2 роки суттєво виріс житловий масив, який налічує 6 існуючих та 5 новозбудованих багатоквартирних будинків (на 3700 квартир). У парку вже давно протоптана широка земляна стежка, якою жителі регулярно користуються в обох напрямках. Стежка є непридатною для переміщення людей з особливими потребами та для прогулянок з дитячим візком, проходу під час негоди та небезпечна у вечірній та нічний час. Саме цю стежку не облаштували твердим покриттям під час останньої реконструкції парку "Сирецький Гай". Прохання мешканців масиву до керівництва міста незначне: побудувати пішохідну доріжку з освітленням по території парку "Сирецький Гай" як вказано у доданому трасуванні до найближчої зупинки транспорту на перетині вулиць Стеценка/Саратовської.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується на вже протоптану стежку укласти плитку з відтоком, а також встановити освітлення. З огляду на значну кількість людей, які користуються стежкою, даний проект є досить бюджетним, швидким для реалізації та надзвичайно корисним для жителів масиву – комфорт переміщення, естетичний та облаштований вигляд, економія часу, зручність, безпека. Освітлення не потребує складних технологічних рішень, оскільки у парку вже встановлені ліхтарі, що дозволяє легко приєднатися до їх мережі.

Ключові показники оцінки результату проекту

• Безпека жителів • Економія часу жителів • Зручність переміщення пішоходів, у тому числі людей з особливими потребами та дітей у дитячих візках • Естетичний вигляд території • Зменшення рівня травматизму під час негоди та взимку • Скорочення фінансових витрат за рахунок використання світлодіодних ламп з тривалим терміном роботи

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект є загальнодоступним – земля є власністю громади, не є приватизованою, і немає кому встановлювати перешкоди для користування земельною ділянкою. Проект є інклюзивним – забезпечить можливість пересування парком людей особливими потребами. Проект є загальнокорисним – всі мешканці навколишніх будинків користуватимуться доріжкою для прогулянок та зручного пересування.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує подальшого фінансування після його реалізації.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Розробка проекту 2. Вибір підрядників 3. Закупка матеріалів 4. Виконання робіт: Виконання робіт по освітленню: 1) Підведення підземного електроживлення для ліхтарів. 2) Встановлення ліхтарів з енергозберігаючими світлодіодними лампами. Виконання робіт по облаштуванню доріжки: 1. Виїмка грунту - 30см 2. Вивіз грунту 3. Геотекстиль 4. Розклинцювання щебеню - 200мм 5. Встановлення бордюрного камня 6. Гарцовка - 4 см 7. ФЕМ - 6см

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Не вбачаються. У разі, якщо неможливо виділити одразу суму на доріжку та освітлення, прохання виконати проект в частині прокладення доріжки.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".