Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ЕВОЛЮЦІЯ дитинства Позитивний висновок

Доданий
05.03.2019
Номер
921
Освіта

«ЕВОЛЮЦІЯ» – це програмно-навчальний комплекс, який дозволить визначити справу життя, покликання, мотивацію, найкращий спосіб харчування, взаємодію з оточуючими, уроки життя та закони успіху, сформувати стосунки у сім’ї тощо.
Генетична карта – індивідуальна під людину.
В кожній сфері – зрозумілий шлях використання своїх здібностей. Практична система, яку може використовувати будь-яка особистість.

Лідер проекту
Бюджет
1 078 440 грн
Розрахунок бюджету
Район
Департамент освіти і науки
Адреса
Київ

Опис

Проблема

80% людей вибираючи професію - помиляються! Дивляться не на свої Таланти і Призначення, а на «моду», тренди ... або слухають батьків, вчителів, які з кращих намірів теж радять те, що «перспективно» (на їх думку). В результаті - підлітки виростають і все життя люди «шукають себе», втрачаючи роки, або сидять на ненависній роботі, тихо страждаючи, що призводить до шкідливих звичок, хвороб, депресій. Вони так і не дізнаються, яке це Щастя - слідувати за своєю Місією, «горіти» тим, що робиш і отримувати гідну винагороду (а це неминуче, бо коли прямуєш за своїм Покликанням - стаєш Майстром, а майстерність в будь-якій справі і в будь-який час добре оплачується).

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Сервіс «ЕВОЛЮЦІЯ» заснований на поєднанні сучасних досягненнях генетики, фізики, астрономії з тисячолітнім досвідом йоги, астрології та і-цзин. Він допомагає відшукати свої: Таланти та сильні сторони, Покликання, Справу життя, Мотивацію, Тип харчування, Практики по активації і гармонізації тіла, Отримання максимальної енергії дії, Теми та стиль комунікації для взаємодії з аудиторією, Закони успіху та Уроки життя та інше. Кожне заняття прикуто до однієї сфери. Домашнє завдання дає можливість прожити сферу в отриманій світлій стороні. Проживаючи сферу, діти підсилюють Усвідомленість. Розуміють, що відбувається та як знайти вірне рішення. Вчаться вирішувати складні життєві ситуації. Все це призводить до того, що обираючи професію, учень базується на дослідженнях, усвідомленості, досвіді.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовий показник – стан життя та обізнаності. Після навчання ВАК-критеріально (візуально-кінестетично-аудіально) – учень почуває себе краще; знає, що він хоче; як цього досягти та які інструменти потрібні. Людина проживає своє щасливе життя. Заміряється показник до навчання (у вигляді питань, недостатності можливостей, обмежуючі переконання тощо) та після навчання.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект не потребує екстра навичок. Всі вправи доступні, прості та можуть буди виконані будь-яким учнем. Тому враховується інклюзивність та присутність учнів з обмеженими можливостями. Для найкращої взаємодії групи плануються змішані – здорові та з обмеженими можливостями. Це покращить соціальну взаємодію та рівень виконання завдань. Кожну повну групу в 20 учнів можливо додатково доукомплектувати ще двома дітьми пільгової категорії на безоплатній основі.

Бюджетна ефективність проекту

Реалізація проекту призведе в майбутньому до економії бюджетних коштів – зменшення навантаження на соціальні служби в цілому.

Інформація про інноваційність проекту

«ЕВОЛЮЦІЯ» – це програмно-навчальний комплекс, побудований на сучасних досягненнях генетики, фізики, астрономії, науковій базі «І-Дзин», «Дизайн Людини» та ключів Річарда Радда. Розробки проводились останні 35 років. Це сучасна система. Яка також спирається на тисячолітній досвід надбань (І-Дзин з’явився приблизно 3000 років назад). Більше ніж 20 тис. клієнтів сервісу. На даний момент - це єдина перевірена та сучасна технологія пошуку покликання!

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Набір дитячих груп. 2. Придбання необхідного устаткування та друкованих матеріалів. 3. Планування та проведення занять тривалістю 1 година тричі на тиждень впродовж 2,5 місяців.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".