Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасний освітній простір – інноваційне середовище РЛ Реалізований

Доданий
05.03.2019
Номер
931
Освіта

Мультимедійне та звукове обладнання новоствореної зали Русанівського ліцею необхідне для проведення освітніх, інтегрованих культурних подій; організації семінарів, тренінгів, наукових читань; виховних заходів, роботи творчих груп.
Оснащення сприятиме розвитку та ефективному використанню інформаційно-технологічного потенціалу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
99 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
бульв. Ігоря Шамо (Давидова, 17А

Опис

Проблема

Оснащення ліцею мультимедійним обладнанням необхідне: для ефективності, доступності та якості освіти на основі впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес; для проектної діяльності учнів у рамках Всеукраїнського експерименту «Організаційно-педагогічні умови впровадження тьюторських технологій у систему ранньої профілізації учнів ліцею»; для розвитку творчих здібностей учнів під час організації конкурсів та культурно-освітніх заходів; для паралельного та концентричного вивчення окремих розділів освітніх програм із використанням мультимедійних засобів; для стимулювання та підвищення мотивації учнів до вивчення певної проблеми, наукового дослідження та отримання додаткової інформації.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Упровадження мультимедійної та інтерактивної техніки: сприятиме формуванню інформаційної культури учасників освітнього процесу ліцею; успішній співпраці, співтворчості плеяди науковців і здобувачів освіти ліцею; застосуванню новітніх технологій у освітній процес ліцею; доступність усім учасникам освітнього процесу до ресурсів та інформаційної бази.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення освітнього рівня та отримання додаткової інформації; розвиток творчих та обдарованих дітей; уроки із застосуванням мультимедійних презентацій; реалізація індивідуального підходу, що включає широке використання на практичних заняттях навчальних індивідуальних програм у рамках Всеукраїнського експерименту «Організаційно-педагогічні умови впровадження тьюторських технологій у систему ранньої профілізації учнів ліцею»; проведення значної частини занять у формі ділових ігор.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Доступ до мультимедійного обладнання буде відкритим для усіх здобувачів освіти, учителів, активних учасників масових заходів: для ефективної роботи гуртків і спеціальних курсів за вибором; для підготовки здобувачів освіти до ЗНО; для активізації роботи над проектами; для проведення тьюторіалів у рамках Всеукраїнського експерименту.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування після реалізації.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Підготовка документів. 2. Виставлення на тендер позицій згідно кошторису. 3. Закупівля нового обладнання. 4. Встановлення відповідно плану.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Фотографії

Останні оновлення проектів

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".