Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безпечний простір для території комплексу соціального призначення Йорданскька 1 Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
933
Безпека

За адресою вул.Йорданська 1 знаходиться велика кількість соціально-значимих об‘єктів загального користування: пошта, стоматології, ремонти, салони краси, автошкола та ін. Великий щоденний чоловіко-потік веде до погіршення криміногенної обстановки. Вуличне автономне відеоспостереження дасть можливість вирішити це питання.

Бюджет
299 824 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Альона
Альона Антонова
Район
Загальноміський проект
Адреса
вул. Йорданська (Гавро), 1, Київ

Опис

Проблема

На териториї багатоквартирного будинку Йорданська 1 з широкою соціальною інфраструктурою завжди потрібен захист від сторонніх осіб (зловмисників). Соціальне значення комплексу по вул.Йорданська 1 та великі маси людей, які використовують інфраструктуру будинку (пошту, стоматології, ремонти, автошколу, салони краси, зони відпочинку, спортивний та дітячій майданчики та інше) потребують постійного нагляду, так как використовуються кримінальними елементами для скоєння правопорушень, а соціально-неблагополучними верствами населення як тимчасові домівки та місця для вживання алкоголю.Відсутність засобів безпеки громадських місць призводить до погіршення криміногенної ситуації у мікрорайоні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Убезпечити людей та їхнє майно можна шляхом найняття у тому числі встановлення автономного відеспостереження. Сучасні системи відеспостереження гарантують на 90% успіху в пошуках крадіїв та покращить ситуацію з безпекою на території, а також допоможе в пошуку кримінальних елементів, які намагалися скоїти правопорушення в зоні відеоспостереження.

Ключові показники оцінки результату проекту

Територію за адресою вул.Йорданстка 1 щоденно відвідую більш 1000 мешканців району та міста.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Територія за адресою вул.Йорданська 1 та соціальна інфраструктура будинку буде в широкому доступі цілодобово,

Бюджетна ефективність проекту

Потребує подальшого обслуговування після реалізації проекту

Інформація про інноваційність проекту

Відеоспостереження в громадських місцях - найсучасніший метод протидії правопорушень та забезпечення безпеки громадян.

Інформація про співфінансування

ОСББ «Йорданська 1» бере на себе забов‘язання щодо втілення інших засобів забезпечення безпеки території: охорона, тривожна кнопка, освітлення, тощо

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Січень-лютий 2020 року: розробка необхідної документації. березень 2020 року: пошук підрядника. Квітень 2020 року: проведення монтажних робіт

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Підвішені вартості обладнання та робіт

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".