Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Встановлення дитячого майданчику "Котигорошко" за адресою проспект Оболонський, 16б Позитивний висновок

Доданий
05.03.2019
Номер
939
Публічний простір

Гра для дитини – це спосіб пізнання світу. Через гру дитина вчиться жити. Маленький громадянин вчиться бути самостійним, здатним приймати вірні рішення, домагатися свого, ризикувати, вигравати і програвати, спілкуватися, розуміти як влаштований світ, бути справжнім суб'єктом.

Лідер проекту
Олексій
Олексій Лузан
Бюджет
124 464 грн
Розрахунок бюджету
Район
Оболонський
Адреса
просп. Оболонський, 16Б, Київ

Опис

Проблема

Різноманітні заняття на свіжому повітрі, насичені пізнавальним інтересом і приємними переживаннями, викликає у дитини загальний стан гармонії, душевної рівноваги. А це і є психічне здоров’я, що зміцнює організм загалом і є основою фізичного здоров’я дитини. Ефективність рухливих ігор, як завдань фізичного виховання, багато в чому залежить від умов їхнього проведення – емоційної насиченості, різноманітності рухового змісту, наявності просторого майданчика та достатньої кількості необхідних для дітей предметів. Як наслідок – уміння діяти в колективі, уміння узгоджувати свої рухи з рухами інших, уміння дотримуватись встановлених правил.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Прогулянка, як елемент розпорядку, є надійним засобом профілактики від перевтоми. Ігровий комплекс, дасть дітям змогу у рухливих, спортивних іграх, різноманітних фізичних вправах задовольняти свої потреби. Фізичне навантаження і свіже повітря зміцнюють здоров’я дітей, підсилюють їх працездатність. Придбання та облаштування повноцінного ігрового комплексу, допоможе у реалізації пропонованого рішення.

Ключові показники оцінки результату проекту

Здоровий фізичній розвиток дітей. Вдосконалення архітектурного ансамблю.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект передбачається у громадському місці, що забезпечить загальнодоступність для всіх бажаючих.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації додаткового фінансування не потребує.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Основний ризик - інфляція в країні, що може вплинути на зменшення обсягів реалізації проекту.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".