Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безпечне бактероцидне кварцювання в медичних амбулаторіях Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
960
Охорона здоров'я

В амбулаторіях сімейної медицини пацієнти і медичний персонал стикаються із загрозою захворіти через розповсюдження в повітрі збудників різних хвороб. Пропонується закупити для всіх 130 амбулаторій м. Києва бактероцидні рециркулятори з підставками закритого типу, які можна використовувати в присутності людей для знищення вірусів, бактерій, грибів, алергенів тощо.

Бюджет
450 450 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Олег
Олег Євтушенко
Район
Загальноміський проект

Опис

Проблема

В амбулаторіях сімейної медицини пацієнти і медичний персонал стикаються із загрозою захворіти через розповсюдження в повітрі збудників різних хвороб. Пацієнти перебуваючи у приміщенні контактують один з одним або розповсюджують біологічний матеріал, який є біологічною загрозою. Особливу загрозу становлять пацієнти, які пройшли курс лікування і спричиняють розповсюдження збудників хвороб, які є лабільними до лікарських препаратів. Значна чисельність хвороб є ризиком для персоналу амбулаторій сімейної медицини, а використання пов’язок не забезпечує повного захисту протягом всього робочого часу.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується закупити для всіх 130 амбулаторій м. Києва бактерицидні рециркулятори з підставками закритого типу, які можна використовувати в присутності людей для знищення вірусів, бактерій, грибів, алергенів тощо. Рециркулятори укомплектовані безоозоновими бактерицидними лампами, а також мають автоматизовану систему управління для роботи безпосередньо в заданий час доби. Прості в обслуговуванні. Встановлена потужність двох ламп – 30 Вт.

Ключові показники оцінки результату проекту

Знищення в повітрі амбулаторії на 99 % всіх збудників хвороб. Ресурс роботи – 9000 годин створить безпечний мікроклімат в приміщенні більше ніж на 5 років за умови використання протягом 5 годин на добу. При цьому гарантійний термін обслуговування - 5 років. Наявність підставки дозволить вільно переміщати бактерицидні рециркулятори і розташовувати їх в усіх приміщеннях амбулаторій по черзі.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Потенційними користуачами проекту є всі категорії мешканців міста Києва, які перебуватимуть в амбулаторії сімейної медицини. Даний проект стосується забезпечення безпечних показників повітряного середовища для персоналу амбулаторії, хворих пацієнтів, а також здорових пацієнтів та осіб, які супроводжують пацієнтів.

Бюджетна ефективність проекту

Подальше фінансування - витрати на електроенергію: оплата 54 кВт*год на рік.

Інформація про інноваційність проекту

Використання безозонових бактерицидними ламп низького тиску з піком ультрафіолетового випромінювання 257,3 нм (УФ-С діапазон) ідеально відповідає піку максимальної бактерицидної ефективності, тобто найкращому поглинанню ультрафіолету молекулами ДНК мікроорганізмів, в результаті чого мікроби втрачають здатність розмножуватися і гинуть.

Інформація про співфінансування

Компанія виробник "Бактосфера" на даний момент при закупівлі 100 найдорожчих бактерицидних рециркуляторів вартістю 3840 грн. пропонує знижку до 3200 грн. з допомогою в організації доставки.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Оголошення тендеру про закупівлю. 2. Визначення переможця. 3. Оплата. 4. Транспортування товарів. 5. Фотофіксація.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Організація закупівлі бактерицидних рециркуляторів.

Фотографії

Файли

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".