Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Транспортний засіб для станції сортування текстилю Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
05.03.2019
Номер
962
Екологія

Забезпечення першої в Києві станції сортування текстилю вантажним транспортним засобом для перевезення одягу з контейнерів на станцію, а також зі станції у благодійні фонди та на заводи з переробки текстилю.

Бюджет
877 500 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Анастасія
Анастасія Журавель
Район
Загальноміський проект
Адреса
вул. В'ячеслава Липинського (Чапаєва), 3, Шевченківський район, Київ

Опис

Проблема

В умовах надмірного споживання одягу в Києві фактично відсутні ініціативи з переробки одягу або з централізованої передачі одягу від населення для тих, хто його потребує.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Благодійний магазин Ласка відкриває першу в Києві станцію переробки текстилю, яка дозволить зменшити кількість текстильних икидів та допоможе передавати адресну допомогу в благодійні фонди. Транспортний засіб є необхідною умовою функціонування станції, а також контейнерів для збору одягу, які будуть встановлені по місту.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість зібраного одягу та кількість одягу, що буде передано у благодійні організації, кількість одягу, який буде передано на заводи для виробництва мінвати, підвищення рівня свідомості населення щодо текстильних викидів

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Усі мешканці Києва матимуть можливість передати непотрібний одяг для подальшого використання чи переробки через мережу контейнерів

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує подальшого фінансування після реалізації

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".