Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування території скверу біля математичного ліцею 208 Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
972
Екологія

Пропонується облаштування тротуарною плиткою частини пішохідної доріжки від метро Лівобережна до пішохідного мосту на Русанівку. Видалення сухостійних та санітарна обрізка заражених дерев, висадка молодих дерев, впорядкування газонів, встановлення лав, урн

Бюджет
1 099 115 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Дніпровський
Адреса
вул. Ованеса Туманяна, 2, Київ

Опис

Проблема

Впродовж багатьох років територія біля ліцею 208 є занедбана і більше схожа на смітник. Донедавна вона була безхозна, ніким не прибиралась. Практично всі дерева вражені омелою, є сухостійними і інколи падають, перетворюючись на труху та сміття. Це становить неабияку загрозу для людей, дітей, що кожного дня прямують до школи, та автомобілів, що припарковані на узбіччі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Видалити аварійні дерева, облаштувати тротуари та газони, створити паркову зону

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення зеленої оази серед все більш щільної забудови. Прибирання ганебного смітника посеред житлового кварталу та біля школи. Усунення небезпеки для життя сотен пішоходів, які щодня проходять цією дорогою.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Покращення комфортності та цивілізованості життя мешканців району. Гарантування безпечного пересування по території парку.

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".