Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

КПДЮ «Дрон Академія» Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
976
Освіта

Користуючись популярністю та ефектністю польотів дронів, залучити учнівську молодь до технічних напрямків освіти. Проект відкриває нові професії, де використовуються дрони, а саме сільському господарстві, пошуково-рятувальних операціях, телебаченні, спорті, моніторингу , військовій сфері тощо. Наявність «Дрон Академії» для юних пілотів та конструкторів відповідає сучасним тенденціям.

Бюджет
198 890 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Володимир
Володимир Литвиненко
Район
Загальноміський проект
Адреса
Івана Мазепи вулиця, 13, Печерський район, Київ

Опис

Проблема

Високотехнологічне обладнання для польотів дронів є недоступним для більшості молоді. Навчання для учнівської молоді на високому рівні відсутнє. Як наслідок брак спеціалістів з дронтехніки для галузей, де такі спеціалісти потрібні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення «Дрон Академії» на базі КПДЮ є необхідністю, що дозволить молоді всебічно розвиватись використовуючи сучасні технології, а для багатьох - можливість обрати майбутню професію: пілот, оператор, інженер, конструктор, програміст та інше.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість дітей, залучених до проекту, кількість шкіл, кількість учасників змагань. Розробка навчальної програми для школярів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Безоплатне навчання та обладнання для тренувальних польотів. Розширення технічних напрямків для школярів. Свідоме професійне самовизначення школярів. Розширення спільноти Drone Racing UA

Бюджетна ефективність проекту

Функціонування на постійній основі на базі КПДЮ. Можливість створення додаткових платних курсів для економії бюджетних коштів

Інформація про інноваційність проекту

Дрони - технологія, яка використовується для зйомки івентів, віртуальних турів, реклами, моніторингу, доставки вантажів тощо. Діти можуть спробувати виконувати патрульні завдання, зйомку або місію обльоту об’єкта. В місті КПДЮ є найбільшим центром з авіаробототехніки.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Вересень 2019 – підготовка програми навчання, закупівля обладнання, Грудень-березнь 2020 року – формування та навчання груп, квітень – серпень –отримання локальних результатів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".