Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безпечне бактерицидне кварцювання в школі №320 Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
989
Освіта

Школярі і персонал школи стикаються із загрозою захворіти через розповсюдження в повітрі збудників різних хвороб. Учасники навчального процесу заражають одне одного, що призводить до пропусків навчання і оголошення карантинів.

Бюджет
186 597 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Олег
Олег Євтушенко
Район
Деснянський
Адреса
Будищанська вулиця, 8, Деснянський район, Київ

Опис

Проблема

Школярі і персонал школи стикаються із загрозою захворіти через розповсюдження в повітрі збудників різних хвороб. Учасники навчального процесу заражають одне одного, що призводить до пропусків навчання і оголошення карантинів. Особливу загрозу становлять учні, які самолікувались і спричиняють розповсюдження збудників хвороб, які є лабільними до лікарських препаратів. Значна кількість хвороб є ризиком для персоналу школи №320, а проведення знезараження не передбачено.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується закупити для всіх 38 класів та додаткових 12 місць загального користування (їдальня, актова зала тощо) бактерицидні рециркулятори закритого типу з підставками, які можна використовувати в присутності людей для знищення вірусів, бактерій, грибів, алергенів тощо. Рециркулятори укомплектовані безоозоновими бактерицидними лампами, а також мають автоматизовану систему управління для роботи безпосередньо в заданий час доби. Прості в обслуговуванні. Встановлена потужність двох ламп – 30 Вт.

Ключові показники оцінки результату проекту

Знищення в повітрі амбулаторії на 99 % всіх збудників хвороб. Ресурс роботи – 9000 годин створить безпечний мікроклімат в приміщенні більше ніж на 5 років за умови використання протягом 5 годин на добу. При цьому гарантійний термін обслуговування - 5 років. Наявність підставки дозволить вільно переміщати бактерицидні рециркулятори і розташовувати їх в усіх приміщеннях школи в залежності від потреби.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Потенційними безоплатними користуачами проекту є всі люди, які перебуватимуть в школі №320 (учні та їх рідні, персонал, відвідувачі). Даний проект стосується збереження здоров’я всіх осіб, які закріплені територіально за школою №320.

Бюджетна ефективність проекту

Подальше фінансування - витрати на електроенергію: оплата 30 кВт*год на рік.

Інформація про інноваційність проекту

Використання безозонових бактерицидними ламп низького тиску з піком ультрафіолетового випромінювання 257,3 нм (УФ-С діапазон) ідеально відповідає піку максимальної бактерицидної ефективності, тобто найкращому поглинанню ультрафіолету молекулами ДНК мікроорганізмів, в результаті чого мікроби втрачають здатність розмножуватися і гинуть.

Інформація про співфінансування

Компанія виробник "Бактосфера" на даний момент при закупівлі 100 найдорожчих бактерицидних рециркуляторів вартістю 3840 грн. пропонує знижку до 3200 грн. з допомогою в організації доставки.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Оголошення тендеру про закупівлю. 2. Визначення переможця. 3. Оплата. 4. Транспортування товарів. 5. Фотофіксація.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Організація закупівлі бактерицидних рециркуляторів.

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".