Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

відмінники Шевченківського району пізнають Україну разом з клубом ІСКРА Кам’янець - Подільський Негативний висновок

Доданий
18.02.2020
Номер
10
Освіта, громадянське суспільство

за успіхи у навчанні кращі учні Шевченківського району Києва направляються потягом на екскурсію до Кам’янця- Подільського, де пізнають Україну і стають патріотами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Микола
Микола Масловський
Локалізація
Шевченківський

Опис

Проблема

В Україні недостатньо проводиться національно – патріотичне виховання дітей. На екскурсію відберуть відмінників з шкіл Шевченківського району (за їх згодою).Проект стимулює успішне навчання дітей, повертає віру в справедливість

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Разом з 104 відмінниками на екскурсію ще їдуть 300 дітей від клубу «ІСКРА», що здешевлює поїздку і робить її більш якісною (клуб для своїх і учасників проекту групи замовляє і оплачує екскурсоводів по місту, оплачує вхідні квитки в музей - Фортецю, зберігає речі, замовляє і оплачує досвідчених педагогів - супроводжуючих дітей, замовляє і оплачує супроводжуючих лікарів з мед аптечкою, замовляє і оплачує гаряче харчування. Діти пізнають Україну, історію міста Кам’янець – Подільський, її пам’ятки, музеї, театри.

Ключові показники оцінки результату проєкту

104 дітей протягом екскурсії здружуються, отримують позитивні навички самостійності, знання про Україну і стають патріотами. Важко оцінити матеріально, як зростає бажання вчитися краще та як збільшується число патріотів і наскільки зростає любов до України, але підтримка проекту зростає

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

приймають участь 90 учнів старших класів, які добре навчаються і пройшли конкурсний відбір, який здійснює громадська рада при управлінні дітей і молоді КМДА, громадські організації, дитячий клуб «ІСКРА»

Бюджетна ефективність проєкту

Невеликі витрати з бюджету (менше тисячі на людину) дають великий соціальний ефект.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Новизна в тому, що клуб «ІСКРА» робить для відмінників екскурсії безкоштовними.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

100000 грн

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Проект розрахований таким чином, що всі видатки на території міста Києва фінансуються з бюджету проекту, а за межами Києва – фінансуються дитячим клубом «ІСКРА».

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Інформування через інтернет, рекламних об’яв,громадські організації, намети з плакатами, відбір відмінників здійснює клуб «ІСКРА» -член громадської ради при управлінні молоді КМДА, створеної в 2015 році,Купівля квитків на потяги за 45 днів до виїзду, страхування дітей батьками і залізницею,02.10 Пішохідна тригодинна екскурсія з екскурсоводом по Кам’янець – Подільський з 9.00 до 12.00 за маршрутом: вокзал, пам’ятник Т. Шевченку, Будинок Уряду України – Петлюри в 2018-19 роках, парк з лебедями, водоспад на річці Смокрич, Міст старовинний, Церква – відновлена, Вітряна Вежа, Собор з мінаретом, центральна площа з Ратушею і колодцем, міст Римський, замок – Фортеця. Харчування, екскурсія в музеї, театри

Назва Команди проєкту

Розумні діти – наше щасливе майбутнє

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
Ні

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
Ні

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".