Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Граємо разом Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1008
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Проект облаштування доступного дитячого простору шляхом дообладнання дитячого ігрового майданчика за адресою вул. Озерна, 9, Солом‘янського району в місті Києві.  

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
397 013 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський

Опис

Проблема

У нас мало інклюзивних дитячих майданчиків, так як склалось таке враження, що будувати їх треба спеціалізованими, на великій території та використовуючи спеціалізоване обладнання. Що ці дитячі майданчики можуть використовувати лише діти з інвалідністю. Це не так. Ми можемо зробити доступний, безпечний, зручний та цікавий для всіх дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Ми пропонуємо рішення з чотирьох пунктів, які зроблять існуючий дитячий майданчик інклюзивним. 1. Безпечне гумове покриття та якісне стикування з іншими матеріалами. 2. Дообладнати ігровий елемент «хатинка» ігровими панелями, в них можуть гратися всі дітлахи та діти на кріслі колісному. 3. До пісочниці додати столешні різних рівнів для гри дітей різного віку та на кріслі колісному. 4. Дообладнати пісочницю тіньовим навісом.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Формування доступного простору шляхом дообладнання і доповнення новими елементами вже існуючого майданчика є фінансово вигідним у порівнянні із спорудженням нового аналогічного об’єкту.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Наша ідея – ігровий майданчик за адресою вул. Озерна, 9, Солом‘янського району в місті Києві використати як пілотний проект по облаштуванню доступних дитячих просторів шляхом дообладнання вже існуючих дитячих майданчиків. А потім, на основі отриманого досвіду, впровадити принципи доступного простору на всіх дитячих майданчиках району, таким чином зробивши їх безпечними, зручними, доступними та цікавими місцями дозвілля для всієї сім‘ї.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації дитячий майданчик потребує догляду. Якщо обладнання з часом ламається, то його треба ремонтувати.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Це перший крок для розробки методичних рекомендацій для міста, щоб усі нові майданчики можна було робити інклюзивними.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

397013 грн

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Необхідно закупити та змонтувати безпечне покриття - 2 місяці, закупіти та змонтувати необхідне дитяче обладнання - 3 місяці.

Назва Команди проєкту

Граємо разом

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Так.
Ми ставимо "ТАК", тому що не хочемо різних тлумачень наших рішень. Вони всі побудовані на доказовій базі.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
Автор проекту є дипломованим архітектором та мамою.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".