Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування майданчиків для збору сміття по проспекту Героїв Сталінграда 14Б -ІІ Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1074
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Виділення та влаштування майданчиків для контейнерів для сміття та встановлення пергол (спеціальних конструкцій з огорожі, даху та воріт) біля під'їздів 4-5-6 будинку 14Б по проспекту Героїв Сталінграда.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
108 500 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Героїв Сталінграда, 14-Б, Оболонський р-н, Київ

Опис

Проблема

Сміттєві контейнери, які розташовані на прозджій частині біля житлового будинку є незахищеними від зовнішнього впливу, що зумовлює іх хаотичне пересування по терріторії, перешкоджаючи рух автотранспорту мешканців та транзиту.Вплив опадів на відходи, що приводить до утворення неприємного запаху, цвілі та інших негативних наслідків.Порушує забезпечення санітарного та гігієничного благополуччя населення, а також благоустрій прибудинкової территорії. Таким чином, мешканці вимушені знаходитись у неналежних санітарних умовах та забрудненному середовищі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштувати сміттєві майданчики окремо від проїзджої частини та встановити спеціальні огорожі с дахом (перголи), замаскувати контейнери, з вільним доступом до них, запобігти потраплянню опадів у відходи (щоб уникнути утворення неприємного запаху, цвілі та інших негативних наслідків), та уникнути розповсюдження сміття по прилеглій території.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Екологічний – зменшення забруднення навколишнього середовища. Соціальний – підвищення рівня комфортних умов та благоустрою для мешканців. Санітарно-гігієнічний - зменшення будь-якого шкідливого впливу та його факторів на здоров'я мешканців.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Потенційні користувачі - близько 1700 мешканців будинку та сусідніх будинків, гості з інших районів міста та України, які користуються проїзджою та пішоходними частинами терріторії для відвідування Оболонської набережної та закладів харчування розташованих поруч.

Бюджетна ефективність проєкту

Фінансування проекту є одноразовим і не потребує додаткових витрат з бюджету.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інноваційність відсутня.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

108500

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Виділення та влаштування сміттевого майданчика під встановлення конструкціїй перголи було виконано у 2019 році за рахунок та силами Керуючої компаніі Облонського району .

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Моніторинг та дослідження розміщення майданчиків для огорож. 2. Підготовка основи для встановлення огорож (пергол). 3. Проведення тендеру на prozorro.com.ua, заключення договору з переможцем та закупівля огорож (пергол) для сміттєвих контейнерів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні.

Назва Команди проєкту

Зелений дім.

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".