Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Реконструкція старої спортивної площадки по вул. Ахматової, 16-в Позитивний висновок

Доданий
26.02.2020
Номер
109
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Біля будинку є спортивний майданчик, що знаходиться в занедбаному стані. Покриття нерівне, складається з піску та дрібного щебіню. Огорожа має діри. Відсутні ворота для ігрових видів спорту, баскетбольні щити зруйновані. Площадка потребує реконтсрукції. Необхідно зробити покриття спортивного майданчику, огорожу, встановити ворота для гри в футбол/гандбол, нанести розмітку.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 357 482 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Ахматової Анни, 16-В, Дарницький р-н, Київ

Опис

Проблема

Дарницький район, мікрорайон Позняки – густонаселенний район, мікрорайон з погано розвинутою спортивною інфраструктурою. Багато спортивних майданчиків занедбані та знаходяться в незадовільному технічному стані. Таким чином мешканці мікрорайону позбавлені можливості займатися спортом, зокрема ігровими видами спорту. Новий сучасний спортивний майданчик спонукатиме більш активно займатися спортом. Якщо розглянути частину мікрорайону обмежену вул. Ахматової, просп. Григоренко, вул. Олени Пчілки, вул. Драгоманова, всі майданчики для ігрових видів спорту в незадовільному або взагалі не придатні до занять спортом, включно спортивний майданчик Слов’янської гімназії.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Реконструкція старих спортивних майданчиків та приведення їх стану до европейського рівня. Це підніме рівень зацікавленості місцевих мешканців спортом, відволікатиме молодь від антисоціальних дій і спонукатимем до заняття спортом. Підвищить соціальну активність мешканців.

Ключові показники оцінки результату проєкту

На даний момент на старому майданчику ніхто не займається спортом. Показником та оцінкою проєкту буде кількість мешканців що почне використовувати даний майданчик.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Спортивний майданчик буде постійно відкритий, при цьому буде можливість безкоштовно займатися ігровими (теніс), командними видами спорту (футбол, гандбол).

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребують подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Майданчик можна використовувати для заняття спортом: футболом, гандболом, великим тенісом. Огорожа виробляється за унікальною технологією, не має аналогів на ринку за рахунок великої міцності та довговічності. Ворота металеві з металевою решіткою – не потребують витрат на сітку в подальшому. Весь майданчик виконано таким чином що дуже важко буде її пошкодити вандалам, спортивний майданчик довгий час служитиме мешканцям мікрорайону та залишатиметься в гарному технічному стані

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

Очікуємо фінансування з бюджету міста в повному обсязі

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Старі конструкції будуть демонтовані. По периметру майданчику буде встановлено борти. Підготовлена основа для асфальтного покриття. Покладено асфальтне покриття. На асфальтне покриття буде нанесено поліурітанове покриття. Нанесено буде розмітку - межі тенісного корту, гандбольного поля. Встановлення воріт. Встановлення антивандальної огорожі. Встановлено огороджувальну сітку для запобігання вильоту м’ячів з майданчику

Назва Команди проєкту

Ліниві імпрувери

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".