Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасне презентаційне обладнання "RADIO-SCHOOL" для СЗШ №166 м. Києва. Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1103
Освіта, громадянське суспільство

Оснащення школи радіосистемою та інтерактивним дисплеєм (сучасне презентаційне обладнання) забезпечить ефективний спосіб розповсюдження інформації серед учнів та працівників школи. Нове обладнання дасть змогу яскраво втілювати шкільні проєкти в реальність та створювати цікаві заходи. Це дозволить проявляти фантазію й здібності наших учнів, допоможе розкриттю їх талантів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
181 543 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Єреванська, 20, Солом’янський р-н, Київ

Опис

Проблема

Потрібне компактне, легке для переноски та в експлуатації обладнання, для забезпечення більш ефективного способу поширення інформації серед учнів та працівників школи, організації учнів під час шкільних заходів, виведення освітнього процесу на новий рівень.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

За наявності радіосистеми ми зможемо створити креативну команду, де зацікавлені учні зможуть вести різноманітні радіо-шоу та рубрики, вітати учнів та викладачів школи з днем народження або великими досягненнями, що буде мотивувати дітей до навчання, на можна буде перервах слухати музику, а також, робити важливі оголошення, наприклад, в випадку небезпеки оголошувати евакуацію. Завдяки інтерактивному дисплею ми зможемо підняти освітній процес на новий рівень, зробити уроки для учнів цікавішими, а для вчителів - простішими в підготовці. Це сприяє росту ефективності освітнього процесу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Більша зацікавленість учнів у активному житті школи та в загальному у навчанні. Зростання кількості шкільних заходів та проєктів, що дозволить більшій кількості дітей мати змогу проявити свої здібності та розкрити нові таланти.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проєкт розрахований на учнів, працівників та гостей СЗШ №166 м. Києва

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Це сучасне та інноваційне презентаційне обладнання, легке в експлуатації, компактне та зручне для використання.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

181 543 грн

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

• придбати та встановити все необхідне обладнання; • створити команду креативних учнів, що зможуть спробувати себе у ролі сценаристів, журналістів та радіоведучих.

Назва Команди проєкту

Небайдужі

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".