Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий майданчик на Пріорці Позитивний висновок

Доданий
26.02.2020
Номер
115
Соціальний захист, інклюзія

Проект передбачає встановлення дитячого майданчика на території між будинками на вулиці Вишгородська 8 та 10 з метою створення належних умов для організації проведення дозвілля, гармонійного фізичного, соціального та патріотичного розвитку дітей дошкільного віку міста Києва.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
182 500 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Вишгородська, 10, Оболонський р-н, Київ

Опис

Проблема

Дитячий майданчик який знаходиться між будинками на вулиці Вишгородська 8 та 10 передбачений для обслуговування мешканців багатоквартирних будинків № 8 та № 10 і мешканців Пріорки, перебуває в аварійному стані та травмонебезпечний. В зазначених житлових будинках та мікрорайону Пріорки – велика кількість молодих сімей з дітьми до шкільного віку. Для дітей дошкільного віку та молодших класів необхідне місце для дозвілля, де діти могли б розважатись одне з одним, а також розвивати рухливість, моторику рук, та інші фізичні та розумові здібності, які є запорукою розвитку здорової дитини. Існуючий та найближчі дитячі майданчики були споруджені близько 25 років тому. Та маленька гірка, що встановлена не забезпечує потреб дітей району, потрібна значно більший дитячий майданчик.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення сучасного багатофункціонального спортивного майданчика на території між будинками на вулиці Вишгородська 8 та 10, які відповідають вимогам безпеки, сприятиме дозвіллю та вдосконаленню фізичного виховання дітей.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Покращення здоров’я та фізичного розвитку дітей. 2. Покращення інфраструктури Оболонського району. 3. Можливість для мешканців мікрорайону проводити дозвілля всією сім'єю. Соціалізація дітей.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Усі учасники – діти дошкільного віку навколишніх будинків та їх батьки.

Бюджетна ефективність проєкту

Основними показниками результату проекту буде підвищення загального розвитку дітей дошкільного віку, а також покращення благоустрою.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Запропонований майданчик є дуже інноваційним та сучасним в порівняння з існуючими.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

182500

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Створити проектну групу. 2. Провести проектне дослідження дитячого-ігрового обладнання, враховуючи якість, безпечність та вартість. 3. Враховуючи висновки проектної групи, розробити схему-модель дитячого майданчика для встановлення на території шкіл та гімназії. 4. Розробка нормативно-методичної документації до проекту. 5. Підготовка території для встановлення дитячого майданчика. 6. Встановлення покриття та дитячого обладнання. 7. Проведення обстеження та оформлення Акту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Приклади схожих рішень (проєктів)

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/11/show/1806

Назва Команди проєкту

Не байдужі громадяни

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
Інформація загально доступна

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
У деяких співавторів є політичні погляди та певна співпраця з місцевими депутатами.

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".