Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт коридорів та вбиральні для дівчат Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1153
Освіта, громадянське суспільство

Капітальний ремонт коридорів та вбиральні у СЗШ №166 на другому поверсі. Метою проекту є створення оптимальних умов для комфортного та безпечного перебування всіх учасників освітнього процесу в школі.
 

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
872 723 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Єреванська, 20, Солом’янський р-н, Київ

Опис

Проблема

Задля забезпечення комфортних, оптимальних та безпечних умов перебування у школі учнів планується зробити капітальний ремонт коридорів 2-го поверху, а також ремонт санвузла у дівчаток. Цей проект розрахований для учнів СЗШ № 166.    

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення комфортних та безпечних умов для перебування дітей у школі, а також відновлення приміщень після довготривалої експлуатації.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Безпечне оновлення стін та покриття в коридорах, облаштування вбиральні згідно санітарно-гігієнічним нормам.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Даний коридор та вбиральня є загальнодоступними для усіх учасників освітнього процесу. В школі навчається 775 учнів та працює близько 100 працівників.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує додаткових витрат. 

Інформація щодо інноваційності проєкту

-

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

872 723,64

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

План робіт капітального ремонту коридорів включає: улаштування покриття підлоги ; улаштування та укладання підвісної стелі; улаштування обшивки укосів; штукатурення стін по сітці; демонтаж дверних коробок ; заповнення дверних прорiзiв готовими дверними блоками; електромонтажні роботи; інші роботи по фарбуванню та улаштуванню після основних робіт. План робіт по ремонту санвузла включає: улаштування каркасу та укладання стельових плит; демонтаж старого покриття та улаштування покриття; розбирання облицювання старих стiн та облицювання стiн ; демонтаж та монтаж чаш (унітазів) установлення умивальникiв одиночних з пiдведенням холодної та гарячої води; установлення чаш [унiтазiв] пiдлогових з краном змивним; електромонтажні роботи у приміщенні; інші роботи

Назва Команди проєкту

Небайдужі

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".