Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Ремонт туалетних кімнат у школі №160 Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1164
Освіта, громадянське суспільство

Капітальний ремонт приміщень туалетів для учнів початкової школи з метою створення якісних та комфортних санітарно-гігієнічних умов згідно із Державними будівельними нормами України ДБН В.2.2-3:2018.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
489 348 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Російська, 45, Дарницький р-н, Київ

Опис

Проблема

Стан приміщень, комунікацій та сантехнічного обладнання потребують капітального ремонту та заміни. За ДБН кількість санітарних вузлів не відповідає кількості учнів, які навчаються у закладі освіти.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Виконання робіт із капітального ремонту туалетних кімнат, що передбачає збільшення кількісті санвузлів, оздоблювальні роботи, монтаж сучасної сантехніки та обладнання, встановлення гігєнічних кабінок та сантехнічних перегородок. Реалізація проекту створить належні санітарно-гігієнічні умови, комфортне середовище та значно покращить технічний стан приміщення школи.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Якісні, комфортні та сучасні санітарно-гігієнічні умови; збільшення кількості санітарних вузлів; зменшення витрат води та електроенергії; бюджетна ефективність; сучасний дизайн.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Санітарно-гігієнічні умови для учасників освітнього процесу. Адміністрація школи гарантує загальнодоступність до результатів проекту всім учасникам освітнього процесу.

Бюджетна ефективність проєкту

За результатами виконання зменшується використання ресурсів та економія бюджетних коштів.Проект не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект створення нового освітнього простору в рамках Концепції «Нової української школи» з використанням водозберігаючих та енергоефективних технологій.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

489348

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Підготовчий етап: план реалізації портфелю, проектна документація, вибір постачальників, тендерні закупівлі. Основний етап: демонтаж, оздоблювальні та сантехнічні роботи, встановлення обладнання. Підсумковий етап: прийняття в експлуатацію, звітування та оцінка результатів.

Назва Команди проєкту

Школа 160

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".