Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ПОВІТРЯНОНАДУВНИЙ МАНЕЖ ДЛЯ ШКОЛИ №62 ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ Брав участь

Доданий
11.03.2020
Номер
1169
Молодь, спорт

Проект "Повітряноопорні споруди" на території міста Києва направлений в першу чергу на перекриття спортивних, виробничих, шкільних, дитячих майданчиків, зон відпочинку, басейнів, тенісних кортів та інших площ загального користування багатофункціональними, швидко встановлюваними, мобільними та економічно ефективними куполами для покращення умов для функціонування їх цілорічно.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
991 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
АНАТОЛІЙ
АНАТОЛІЙ КРАСНО
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Княжий Затон, 17-В

Опис

Проблема

У місті Києві побудовані і будуються велика кількість спортивних, шкільних, дитячих та інших майданчиків для різних цілей і напрямків використання, у які вкладені чималі кошти (мільйони гривен), але використовуються вони досить не ефективно через кліматичні умови, зокрема, з листопада по березень місяць включно (5 місяців) через не сприятливі погодні умови (зниження температури, вітер, сніг, дощ) майданчики майже не використовуються, а влітку через велику спеку використовуються частково. Перекриття майданчиків, що перетворюють їх фактично у зали, закриті будівлі, манежі, дасть змогу значно збільшити час та напрямки їх функціїнування, збільшить кількість відвідувачів, вийти на європейські стандарти та умови для занять та перебування на цих майданчиках.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для вирішення вищевказаних проблем пропонується встановлювати над відкритими майданчиками та іншими площами досить не складні повітряноопорні будівлі, які складаються з архітектурної тканини (купола), що надувається незначним та научно обґрунтованим, абсолютно безпечним надмірним тиском (0,002 атм) усередині самої будівлі, яку людина практично не відчуває. Такі будівлі широко використовуються в Європі та світі. Відсутність каркасу та капітального фундамента робить такі будівлі не дорогими і відносно простими. Конструкція воздухоопорної будівлі складається з оболочки і насосної системи. Споруди мають низьку вартість у порівнянні зі стандартними капітальними спорудами, мають високу мобільність, швидкий термін зведення та перенесення на інше місце, низькі експлуатаційні витрати.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Даний проєкт значною мірою покращить умови експлуатації майданчиків, площ, охопить значно більше дітей та жителів міста в залученні до розвитку здорового способу життя, займання спортом, вирішить багато питань з покращення інфраструктури у сферах виробництва, будівництва, торгівлі, спортивних, масових заходів в усіх районах міста Києва.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проєкт направлений для покращення ефективності використання майданчиків та інших місць, з метою більш широкого вирішення питань життєдіяльності всіх груп населення міста Києва. Повітряноопорні споруди можуть мати досить широку функціональність , швидко змінювати види діяльності навіть протягом дня, що робить їх досить ефективними і доступними. Цей проект, передбачає виготовлення та встановлення перекриття на одному із майданчиків, в любому районі міста Києва.

Бюджетна ефективність проєкту

Виконання проєкту передбачається за найнижчими цінами, враховуючи розміри споруди, багатофункціональність та ефективність в експлуатації.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Даний проект, включаючи його економічну, соціальну направленість, є часткою та одним із нових напрямків ефективного вирішення нагальних проблем по зведенню та експлуатації критих будівель, залів, манежів на наявних та майбутніх майданчиках.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

991200

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Виготовлення та встановлення перекриття на майданчиках та в інших місцях передбачає можливість проведення тендеру серед спеціалізованих компаній, які працюють у цій сфері. Можливий також варіант із залучення до виконання проекту будівельної компанії з великим досвідом виконання таких робіт в межах витрат (кошторису) доданого до цього проекту, згідно окремого договору між замовником та виконавцем. Дані у цьому проекті та його кошторису приведені для прикладу зведення повітряноопорного манежу розміром 40х20 метрів, як такого, що на даний час у місті збудовано найбільше майданчиків таких розмірів. Але в разі потреби перекриття майданчиків інших розмірів, можливо виготовлення купола запропонованого розміру.

Назва Команди проєкту

Повітряноопорні споруди.

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".