Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ:«Покращення матеріальної бази клубів Центру по роботі з дітьми та молоддю Дарницького р-н» Брав участь

Доданий
27.02.2020
Номер
118
Молодь, спорт

Покращення матеріальної бази клубів Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва, який має в своїй структурі клуби в різних куточках району де займаються талановиті діти, які приймають участь та виборюють призові місця в різноманітних конкурсах, концертах, фестивалях районного, міського та всеукраїнського рівня.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 005 022 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Тетяна
Тетяна Ярмоленко
Локалізація
Дарницький

Опис

Проблема

Відсутність необхідного обладнання, яке необхідне для організації гуртків та проведення культурно-мистецьких заходів. На даний час використовується обладнання різних напрямків, яке вже багато разів ремонтувалось, технічно застаріло, якість і потужність не відповідає потребам. На жаль, технічне забезпечення дуже застаріле і несправне, а бюджетне фінансування на зміцнення матеріально-технічної бази, а саме придбання обладнання та матеріалів відсутнє. З метою проведення занять на належному рівні, керівники гуртків звертаються з проханням до батьків проносити з дому апаратуру та інше обладнання, домовляються з колегами інших структур про тимчасове використання мікрофонів синтезаторів, проекторів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Даний проєкт передбачає забезпечення клубів: 1.Звуковим та мультимедійним обладнанням для клубу «Екватор», вул. Волго-Донська, 74 2.Оснащення музично-хореографічної зали клубу «Вирлиця», проспект М. Бажана, 3-А 3.Оснащення кабінету англійської мови клубу «Червона калина», вул. Вербицького 9-і 4.Оснащення творчої майстерні клубу «Дарничанин», вул. Санаторна, 11 5.Модернізація театральної студії клубу «Веселка», вул. А. Ахматової 2-а 6.Створення сучасних умов для розвитку дітей клубу «Гном»,вул. Ю. Пасхаліна, 12 7. Створення комфортного мікроклімату для хореографічної зали клубу «Еллада», вул. Поліська,12 8. Облаштування музичної студії клубу «Зміна»,вул. Ревуцького, 13-Б. Забезпечення даних клубів сучасним обладнанням дасть змогу підвищити якість навчання вихованців.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Забезпечення повноцінного дозвілля для вихованців клубів шляхом оснащення сучасною та якісною технікою надасть можливість залучити більшу кількість талановитих дітей до організованого та змістовного дозвілля. Забезпечення даних клубів сучасним обладнанням дасть змогу підвищити якість навчання вихованців, проводити повноцінні, насичені та яскраві заходи, залучати максимальну кількість дітей та молоді до організованого та змістовного дозвілля, відкривати нові таланти.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

В даних клубах є діти, які займаються безкоштовно, серед них є також діти з багатодітних сімей та батьки яких є учасниками АТО.

Бюджетна ефективність проєкту

Реалізація проекту призведе до економії бюджетних коштів

Інформація щодо інноваційності проєкту

В проєкті передбачено придбачення сучасного обладнання.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1 005 022,00 грн

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Придбання замовником необхідного обладнання. 2. Доставка та монтаж обладнання в клубах Центру по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва. 3. Урочисте відкриття.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Відповідальні підрозділи

Центр по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Дарницького району міста Києва

Назва Команди проєкту

ВЗАЄМОДІЯ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Так.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".