Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Футбол без обмежень-1" будівництво футбольного майданчика з накриттям в Дніпровському районі Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1186
Молодь, спорт

"Футбол без обмежень" -ідея будівництва футбольного поля з накриттям, який можна використовувати в будь-яку пору року та при будь-яких погодніх умовах. Долучення дітей до спорту є вагомим вкладом! Використання майданчику можливе не лише учнями школи, дітьми масиву, району та Києва, але й усім мешканцям, шляхом проведення сімейних змагань та турнірів для дорослих! Бути активним легко, без обмежень!

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 115 938 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Тичини Павла, 22-А, Дніпровський р-н, Київ

Опис

Проблема

В Дніпровському районні багато футбольних майданчиків, проте коли заходить мова про тренування та проведення ігор в зимовий або осінній час, мешканці масиву Березняки та району стикаються з проблемою відсутності спортивних баз для футболу. Спортивні зали зайняті під інші види спорту, футболістів до них не охоче пускають та й можливості їх використання в загальнодоступному способі відсутні. Враховуючи дану умову, проект «Футбол без обмежень» вирішить одну головну проблему фанатів футболу – можливість грати цілий рік без обмежень в погоді! Ми знаємо, що улюблений вид спорту нації – є футбол! Надання можливості в доступності до улюбленого спорту - це найкраща мотивація до розвитку здорового покоління.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Доступність до улюбленого виду спорту, шляхом будівництва критого футбольного майданчику - це єдине рішення доступності до футболу без обмежень! Заняття спортом підвищує не лише рівень фізичного здоров'я, а й вдосконалює внутрішню мотивацію до власних досягнень, розвиває загальний стан психологічного задоволення. В сучасності, спорт є одним із ключових чинників підвищення морального задоволення життям.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Даний проект залучить всіх дітей та жителів мікрорайону , до розвитку здорового способу життя та занять спортом. Прививаючи зі школи спортивні звички, нове покоління вчиться навичкам саморозвитку та формуванню сили волі. Долучення до проекту зацікавленої молоді та підлітків буде найкращим результатом втілення даної ідеї в життя

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Загальнодоступність проекту передбачає використання футбольного майданчику в першу чергу учнями школи №81. Окрім того, на базі школи може бути створено гурток, в який може бути залучено всіх охочих навчитися футбольній майстерності. Також, у вечірній час, мешканці масиву та районну, можуть об'єднуватися у команди та долучатися до спорту.

Бюджетна ефективність проєкту

Можливий варіант комерційного використання поля у неучбовий час. Отримані кошти можна буде використовувати для підтримки футбольного поля

Інформація щодо інноваційності проєкту

Наявність поля надасть можливість дітям займатися спортом на свіжому повітрі протягом року та проводити різноманітні спортивні заходи в районі не обмежуючи себе погодними умовами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

2115938

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1 Укладання підоснови 2 Укладання штучного покриття 3. Виготовлення огородження

Приклади схожих рішень (проєктів)

СК "Оболонь", м.Київ вул.Лебединська,23 Міні-футбольний манеж (42х24 м.) 2016 р.

Назва Команди проєкту

"Родинні цінності" - школа 81, ГО "ДФК "Березняки", НХК "Ансамбль танцю "Нью-Анс"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".