Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитяча школа журналістики На реалізації

Доданий
27.02.2020
Номер
121
Освіта, громадянське суспільство

Дитяча школа журналістики - освітній проект. Його головна ідея - комунікація з дитячою аудиторією за допомогою освітньої програми, яка буде реалізовуватися на базі телеканалу "Київ". Проект дасть можливість освоїти навички роботи в колективі, розвинути комунікативні здібності, зрозуміти суть професії журналіста, розкрити свій творчий потенціал та реалізувати власні медійні проекти.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
285 065 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

Телеканал «Київ» має досвід реалізації подібних проектів. Велика кількість заявок на участь у проекті Медіашкола телеканалу «Київ» були отримані саме від дитячої аудиторії. На сьогодні гостро постають проблеми взаємовідносин між дітьми та батьками, перехідний період, погана адаптація дітей в колективах, невміння нести відповідальність за свої вчинки, проблеми з вибором професій. Тому, виникла ідея реалізувати напрацювання, які має радіо, для роботи саме з підлітковою аудиторією в рамках проекту Дитяча школа журналістики.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Головними завданням є: розкриття творчого потенціалу; вміння комунікувати; створення власного медіапростору; допомога реалізувати себе в професії журналіста. Для виконання мети буде залучено до співпраці відомих журналістів, працівників у сфері телебачення, психологів, коучів. У навчанні акцентується увага на отриманні прикладних вмінь та навичок й проходженні практики безпосередньо на телеканалі. Це дає можливість відпрацьовувати теоретичні знання безпосередньо на телеканалі де вже реалізовується проект Медіашкола телеканалу «Київ». Також будуть проводитися спільні ігрові заняття.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Формування медіаграмотності підлітків; творча реалізація; професійне орієнтування; популяризація позитиву, як форми комунікації; вміння працювати з інформацією: отримувати, аналізувати, перевіряти, поширювати; формування та наповнення власних журналістських доробків; вміння працювати в команді.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Цільова аудиторія: підлітки (12-16 років), які бажають реалізувати свій творчий потенціал і зрозуміти, яка професія їм цікава. Проект може охопити усю цільову аудторію ( підлітки 12-16 років) за допомогою надання інформації через YouTube, Fb, Instagram. Онлайн можна буде ознайомитися з теоретичними матеріалами, прослухати лекції провідних журналістів, виконувати домашні завдання, отримувати індивідуальні консультації.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проект не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Розроблена програма курсу, в якій надається перевага отриманню практичних вмінь та навичок. На сьогодні, жодна із дитячих медіашкіл не дає можливості дітям під час навчання не просто освоїти теоретичний матеріал, а спробувати себе безпосередньо в професії.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

285065 гривень

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

У січні 2021 року буде проведена робоча нарада. Лютий - затвердження календарного графіку та кошторису, проведення робочої наради, розробка технічних вимог для проведення тендерних закупівель у системі Prozorro. У березні планується проведення закупівель, заключення договорів. Початок навчання заплановано на травень 2020. До кінця календарного року – звітність РБК. Освітній проект буде тривати 8 місяців. За цей час буде проведено 3 набори учнів. Термін навчання кожного набору – 2 місяці.

Відповідальні підрозділи

Департамент суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації.

Назва Команди проєкту

Дитяча школа журналістики

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
-

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
-

Відповідальні підрозділи

Департамент суспільних комунікацій ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".