Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Шкільна оранжерея Очікує рішення

Доданий
11.03.2020
Номер
1222
Екологія

Шкільна оранжерея, яка функціонуватиме протягом року, в окремому приміщенні на території школи. В оранжереї будуть вирощувати рослини помірного поясу та екзотичні види. Вихованці закладу освіти отримають змогу досліджувати різні види рослин, а з деяких тропічних видів зможуть збирати врожай. Багато учнів, попрацювавши в оранжереї оберуть професію садоводів, квітникарів, ландшафтних дизайнерів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 080 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Юності, 3, Дніпровський р-н, Київ

Опис

Проблема

Забезпечення проведення практичних уроків з біології, медицини, фітотерапії, екології та географії, гурткової роботи, написання наукових робіт МАН учнів навчально-виховного комплексу «Домінанта» та міста Києва

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Організувати в окремому приміщенні на території закладу освіти оранжерею. Проєкт передбачено для проведення уроків з біології, медицини, фітотерапії, екології та географії, гурткової роботи, написання наукових робіт МАН учнів міста Києва. Шкільна оранжерея – це місце для вирощування декоративних рослин. Вона дозволить не тільки показати біорозмаїття різних кліматичних поясів, але має велике природоохоронне значення, бо дозволяє зберегти види рослин, що зникають на Землі.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Отримання практичного досвіду під час уроків з біології, медицини, фітотерапії, екології та географії, гурткової роботи, написання наукових робіт МАН учнів столиці.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Шкільна оранжерея матиме для учнів велике естетичне значення. У подальшому планується вирощувати квіти для озеленення закладу освіти та проведення спостережень учнями за життєвим циклом рослин.

Бюджетна ефективність проєкту

Проєкт не передбачає подальшого фінансування в оформленні інтр'єру

Інформація щодо інноваційності проєкту

Унаочнення теоретичного матеріалу з циклу природничих дисциплін та отримання практичних навичок догляду за рослинами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

2080800

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Проведення реконсткції бідувлі для облаштування оранжереї (2-3 місяці). Закупівля природного заповнення (1 місяць). Облаштування роботи оранжереї ( 2 місяці).

Відповідальні підрозділи

Садівник, учителі природничих наук

Назва Команди проєкту

Флорист

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".