Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Майстерня Настрою - сучасне оснащення кабінету праці у школі № 81 Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1225
Освіта, громадянське суспільство

"Майстерня Настрою" - це ідея учня, якому подобається працювати з деревом, створювати різні корисні предмети та працювати з інструментом. Реалізація проекту, допоможе не лише втілити в життя мрію хлопчика, а й надасть можливість іншим учасникам майстерні відчути себе справжніми чоловіками. Здобуті навички роботи із столярними інструментами знадобляться кожному майбутньому чоловікові!

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
515 267 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський

Опис

Проблема

Наявне приміщення, в якому давно знаходився кабінет праці не використовується за його призначенням. Сучасне покоління все більше переходить у віртуальний світ існування, забуваючи про першочергові навички, якими повинен наділятися чоловік. Вміння працювати з такими інструментами як молоток, пилка, шуруповерт тощо відходять на другий план перед гаджетами. Сучасне покоління навіть не здогадується наскільки цікавим може бути створення різних предметів власними руками.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Задля здобуття першочергових навичок роботи із столярними інструментами створено проект «Майстерня настрою». Сучасне устаткування та інструменти, створений план розвитку умінь хлопчиків допоможе втілити ідею праці руками. Окрім того, відволікаючись на роботу з деревом (та не лише) та створення будь-яких предметів з нього, хлопчики будуть навчатися ремеслу, яке знадобиться кожному у житті, яку б професію у майбутньому вони не здобули!

Ключові показники оцінки результату проєкту

Проведення практичних занять з праці з учнями, створення гуртка з ремесла буде ключовим показником втілення проекту. Долучення до проекту зацікавленої молоді та підлітків буде найкращим результатом втілення даної ідеї в життя. Виготовлення корисних та цікавих предметів, які будуть використовуватися в подальшому у побуті та в суспільстві буде основним результатом.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Загальнодоступність проекту передбачає використання "Майстерні Настрою" в першу чергу учнями школи. Окрім того, на базі школи може бути створено гурток, в який може бути залучено всіх охочих навчитися столярському ремеслу.

Бюджетна ефективність проєкту

Використання майстерні, в понад шкільний час, в комерційних цілях, надасть можливість утримання, поновлення матеріалами та до оснащування

Інформація щодо інноваційності проєкту

В майстерні, використовуватимуться сучасні столярні інструменти та сучасне устаткування. Учні зможуть ознайомитися з можливостями сучасного устаткування та навчитися їх використовувати. Працювати на 3Д принтері та створювати на ньому різні корисні предмети

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

515267

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. підготовка приміщення для ремонту 2. проведення ремонтних робіт 3. облаштування приміщення інструментами

Назва Команди проєкту

"Родинні цінності" - школа 81, ГО "ДФК "Березняки", НХК "Ансамбль танцю "Нью-Анс"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".