Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Наземний перехід на перехресті Великої Васильківської та Коновальця Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
11.03.2020
Номер
1238
Дороги, транспорт

Встановлення двох світлофорів та облаштування наземного регульованого переходу на перехресті вулиць Велика Васильківська та Євгена Коновальця.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
120 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

У зазначеному місці вже існує світлофор, який регулює автомобільний рух. Крім того, є підземний перехід, яким майже не користуються, так як пішоходи надають перевагу порушенню правил дорожнього руху та не спускаються у підземний перехід. Натомість чекають фазу автомобільного світлофора, який забороняє рух авто, аби перейти вулицю по поверхні. Більша частина таких пішоходів — пенсіонери, люди з візками та на візках. Отже, відсутність регульованого пішохідного переходу в зазначеному місці (при існуючому автомобільному світлофорі) створює умови, за яких пішоходи (особливо маломобільні групи) вимушені порушувати ПДР та наражати себе на небезпеку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановити два пішохідні світлофори на зазначеному перехресті та облаштувати наземний регульований перехід. З огляду на вже існуюче автомобільне світлофорне регулювання цей крок виглядає логічним та простим у запровадженні. Таким чином, буде налагоджено інклюзивний та прямий зв’язок між сторонами вулиці Велика Васильківська, що сприятиме спрощенню пересування містом пішоходів та підвищенню безпеки дорожнього руху, так як пішоходи більше не будуть вимушені порушувати ПДР. Також підземний перехід з огляду на його непотрібність може змінити своє функціональне призначення — його можна переобладнати для комерційних потреб, у якості паркінгу тощо.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Зменшення кількості порушень ПДР у зазначеному місці. Збільшення пішохідних потоків через створення зручного та доступного зв’язку між сторонами вулиці Велика Васильківська, що опосередковано позитивно вплине на бізнеси в районі перехрестя. Надходження до бюджету від використання та оренди підземного переходу за умови зміни його функціонального призначення.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект дозволить інклюзивно, зручно, безпечно та доступно пересуватися містом та перетинати проїжджу частину Великої Васильківської. Підвищиться рівень безпеки на дорозі за рахунок вирішення ще одного конфліктного місця та регулювання взаємодії авто та пішоходів. Прямий доступ сприятиме збільшенню пішохідних зв’язків між такими об’єктами як Палац Україна та Володимирський ринок, що позитивно вплине на бізнеси між ними. Потенціал для використання підземного переходу для комерційно вигідних цілей.

Бюджетна ефективність проєкту

Потрібні додаткові видатки з бюджету на утримання об’єктів. Їх можна компенсувати комерційним використання підземного переходу.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Загальноприйнятою світовою практикою у розвинених містах є відмова від автомобілецентричності та створення зручних умов для пересування містом пішоходами. Серед таких заходів також є дублювання непотрібних та незручних підземних неінклюзивних переходів зручними та доступними наземними. Запропонований проект саме відповідає світовим тенденціям та сприятиме створенню зручного та безпечного середовища для пішоходів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

Очікується, що місто цілком профінансує організацію наземного регульованого переходу в зазначеному місці (120 000 грн).

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Кроки: 1. Виконання топографічної зйомки в масштабі 1:500. 2. Розробка схеми організації дорожнього руху. 3. Будівництво об’єкту. 4. Підключення об’єкту до мереж.

Назва Команди проєкту

Переходимо зручно та безпечно

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент транспортної інфраструктури ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".