Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сквер безмежності, створений підлітками на Бажана, 10 Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
1284
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Ми віримо, що зміни в країні залежать від нас і тому створили шкільний парламент ліцею Educator. Ми провели опитування жителів району Осокорки і з’ясували, що найголовнішою проблемою є нестача зелених зон. Наша дрім тім безмежно цілеспрямованих підлітків розробила проект тематичного скверу біля просп. Бажана, 10. Ми хочемо довести дорослим, що все можливо, потрібно лише наполегливо працювати

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 411 228 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
МИКОЛА
МИКОЛА ГОШОВСЬКИЙ
Локалізація
Дарницький

Опис

Проблема

Мешканці Осокорків протягом 8 років намагаються створити сквер на місці закинутого рову, який заважає комфортному проживанню мешканців будинку Чавдар, 1 - Бажана, 10. Вже три роки цей рів має статус скверу, але побувавши там ми знайшли лише місце для «публічного туалету», шприци, порожні пляшки з-під настоянки глоду та розбиті надії на европейське майбутнє.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Побудувати «Сквер безмежності» за адресою Чавдар, 1 - Бажана, 10. Проект передбачає укладку тротуарної плитки, встановлення лав з внутрішніми ящиками з книжками, встановлення урн, створення красивих клумб, газонів та висадка вічнозелених дерев. Безмежність дає нам право бути різними! Для кожного це своє, безмежність в навчанні, безмежна свобода, безмежне самовдосконалення, безмежність ліні, безмежність можливостей, безмежність почуттів, безмежність підтримки, безмежність дій.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Популяризація здорового способу життя, створення місця для безпечного відпочинку підлітків, мам з дітьми та людей похилого віку.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

В будинках за адресами Чавдар, 1 - Бажана, 10 мешкає понад 5000 осіб. «Сквер безмежності» це комфортне місце для проведення дозвілля, де кожен відчуває натхнення та може милуватися фантастичними заходами сонця!

Бюджетна ефективність проєкту

не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Перша алея в місті, яку створили підлітки від ідеї до реалізації. А ще ми встановимо в сквері ліхтарі з сонячними батареями та арт-об’єкт “Безмежність”.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1411228

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

відсутні

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

24.06 - ми дізналися, що наш проект переміг! Ура! Святкуємо перемогу! Липень 2020 -серпень 2020 - затвердження кошторису та укладання договорів з розпорядниками державних коштів Вересень 2020 -жовтень 2020 - прибирання територіх та вивезення сміття з території майбутнього скверу Листопад 2020 - травень 2021 - встановлення лавок для відпочинку, урн для сміття та сонячних ліхтарів, мощення бруківки, висадка дерев, монтаж арт-об’єкту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

відсутні

Приклади схожих рішень (проєктів)

відсутні

Відповідальні підрозділи

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва

Назва Команди проєкту

Шкільний парламент ліцею Educator

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".