Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ:"Облаштування ігровим та спортивним обладнанням ЗДО №275,385,256,805,792,133" Брав участь

Доданий
27.02.2020
Номер
130
Освіта, громадянське суспільство

Заклади дошкільної освіти Дарницького району м. Києва № 275, 385, 256, 805, 792, 133 потребують покращення умов в навчальному процесі для повноцінного фізичного виховання дітей за рахунок облаштування ігровим та спортивним обладнанням.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 030 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький

Опис

Проблема

На даний час використовується обладнання різних напрямків, яке вже технічно застаріло, якість і потужність не відповідає сучасним потребам дітей. Необхідно встановити ігрове та спортивне обладнання в закладах дошкільної освіти для покращення здорового способу життя.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Даний проєкт передбачає забезпечення садочків: 1. Придбання пісочниць з накриттям для ЗДО № 275, вул. Ялтинська, 10/14 Дарницького району м. Києва. 2. Облаштування сучасного спортивного майданчика для ЗДО № 385, вул. Сормовська, 5 Дарницького району м. Києва. 3. Придбання пісочниць з накриттям для ЗДО № 256, вул. К.Заслонова, 10 Дарницького району м. Києва. 4.Придбання пісочниць з накриттям для ЗДО № 805, вул. Славгородська, 12 Дарницького району м. Києва. 5. Облаштування сучасного спортивного майданчика для ЗДО № 792, вул. Є.Харченка, 49 Дарницького району м. Києва. 6. Придбання пісочниць з накриттям для ЗДО № 133, Харківське шосе, 133 Дарницького району м. Києва. Забезпечення даних садочків сучасним ігровим обладнанням дасть змогу підвищити якість навчання вихованців.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Підвищення та створення нового рівня навчально-виховного процесу. Забезпечення повноцінного дозвілля для вихованців дитячих садочків шляхом оснащення сучасним та якісним обладнанням, що надасть можливість створити для дітей організоване та змістовне дозвілля.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Даний проєкт є загальнодоступний. Одним із основних завдань для нас, є розвиток фізичного виховання, яке стане доступним для кожної дитини міста.

Бюджетна ефективність проєкту

Даний проект не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

ні

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1 030 200,00 грн

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Придбання замовником необхідного обладнання. 2. Доставка та монтаж обладнання в Заклади дошкільної освіти Дарницького району м. Києва № 275, 385, 256, 805, 792, 133. 3. Урочисте відкриття.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

Назва Команди проєкту

ВЗАЄМОДІЯ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Так.

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".