Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Програма "Парентеральне харчування для найменших Киян" Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
11.03.2020
Номер
1359
Здоров'я

Забезпечити якісним парентеральним харчуванням ( емульсія для інфузій) вкрай вразливу категорію новонароджених дітей, а саме передчасно народжених дітей з критично низькою масою тіла при народженні до 1500гр під час виходжування у ВІТ Перинатального центру м.Києва.
На сьогоднішній день дане харчування не включене до Нацпереліку ліків і тому здебільшого закупляється батьками самостійно.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
720 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

Глибоко недоношені діти з масою тіла 1000-1500 г звичайно вигодовуються через зонд. При поганій переносимості ентерального харчування додатково або в повному обсязі вводиться парентеральне харчування. Особливу складність має вигодовування глибоко недоношених дітей, що народилися з дуже низькою масою тіла -менш 1000 г і гестаційним віком 25-28 тиж. Ці діти, як правило, мають потребу в сполученні ентерального і парентерального харчування. Зокрема, у дітей із групи ризику по розвитку виразково-некротичного ентероколіту перевагу варто віддавати парентеральному харчуванню. за 2016 рік у м.Києві з вказаною масою тіла народилося 277 малюків, за 2017 рік - 280 малюків, а за 2018 рік - 272 малюка. Дане харчування не закупається по Нацпереліку і тому немалі витрати на його придбання несуть батьки.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

На теперішній час цілком доведеним є факт того, що раннє використання якісного і повноцінно збалансованого парентерального харчування у передчасно народжених дітей мінімізує втрати ваги, покращує фізичний і неврологічний розвиток, зменшує ризик смерті і несприятливих наслідків, таких як некротизуючий ентероколіт, бронхолегенева дисплазія. Дана програма має на меті забезпечити самих маленьких Киян якісним парентеральним харчуванням, що зменшить ризики інвалідності та смерності. А отже у майбутньому це значна економія коштів міста на соціальні виплати у разі інвалідності дитини.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Якісне парентеральне харчування зменшить ризики інвалідності серед маленьких Киян, а отже у майбутньому місто отримує здорове населення і відсутність соціальних виплат

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

безоплате забезпечення вкрай необхідним парентеральним харчування особливо незахищених маленьких Киян у перші дні життя. Біля 100 діток отримають шанс на повноцінне здорове майбутнє.

Бюджетна ефективність проєкту

проект не потребує додаткових подальших витрат з бюджету міста

Інформація щодо інноваційності проєкту

відсутня

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

720000

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

на протязі січня-червня закупівля Перинатальним центром харчування

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

збільшення вартості через коливання курсу валюти закладені у бюджет

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я

Назва Команди проєкту

РАННІ ПТАШКИ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".