Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інтернет-видання Київського Палацу дітей та юнацтва: «Молодь без кордонів» На реалізації

Доданий
11.03.2020
Номер
1365
Інформаційні технології (ІТ)

Навчальна платформа для активної молоді, та тих, хто прагне реалізувати себе в ЗМІ, бажає розібратися в ризиках медіапростору, чи обрати в майбутньому журналістку професію.
По суті, це учбово-практичний інтернет-проект для інформування, та створення доступного і якісного молодіжного інформаційного контенту українською мовою для, налагодження комунікації між владою та молодими киянами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

На даний час онлайн-видання успішно продукують мультимедійний контент, поширюючи його на всіх можливих технологічних платформах. Проте в інформаційному просторі столиці відчувається брак якісного професійного молодіжного медіаресурсу, який би повністю задовольняв потреби молодіжної аудиторії. Проект допоможе молоді грамотно орієнтуватися в медіапросторі, розуміти основні принципи функціонування різних видів ЗМІ, самостійно створювати медіаповідомлення в галузі професійної діяльності, подавати інформаційний продукт у режимі он-лайн за допомогою технологічних каналів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Інтернет-видання «Молодь без кордонів» - це редакція та ресурс в мережі Інтернет для підготовки, публікацій та промоції відповідного контенту для молоді, створені з метою комунікації молоді з громадою та владою, інформаційної підтримки актуальних соціальних проектів, акумуляції та розповсюдження ідей молоді щодо покращення свого міста у різних сферах життя. В рамках проекту працюватиме медіашкола, де учасники навчаться критично сприймати медіаповідомлення, аналізу медіатекстів, безпечної поведінки в медіапросторі та оволодіють методами і прийомами роботи з інформацією, створення онлайн контенту.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Команда інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» КПДЮ вже 30 років навчає медійним спеціальностям та медіаграмотності дітей і молодь м. Києва. Ключовими показниками проекту стануть: - створення відкритого інтернет-видання «Молодь без кордонів» із власним медіаконтентом, актуальним для цільової аудиторії; - вільний доступ для навчання медіаграмотності (практичні кейси); - професійна підготовка за медійними спеціальностями; - створення віртуального мережевого клубу.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Швидкість, зручність, загальнодоступність і повна конфіденційність особистої інформації стають новим способом адаптації до соціального, дозвіллєвого та міжконтактного життя. Проект – безкоштовний та загальнодоступний для усіх, включаючи дітей з особливими освітніми потребами, які будуть задіяні в процесі навчання та роботи видання.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект не потребує подальшого фінансування після реалізації.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інтернет-видання передбачає використання інноваційних форм і засобів навчання з медіа грамотності та створення контенту змішаних форматів, що робить його цікавим та легким у сприйнятті, а саме: подання тексту у форматі «топ» і використання додатків та платформ веб-сайтів активізує підготовку молоді до взаємодії зі складним інформаційним світом та допомагає вільному входженню в полікультурний простір столиці.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

100000

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

відсутня

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Створення сайту інтернет-видання. 2. Закупка необхідного обладнання. 3. Підготовка документів та виставлення на тендер позицій згідно кошторису. 4. Встановлення нового обладнання. 5. Створення редакції. 6. Створення форми для он-лайн реєстрації учасників проекту. 7. Створення медіа школи. 8. Підписання угод з партнерами. 9. Організація навчання згідно розкладу. 10. Проведення промоакцій. 11. SMM просування інтернет-видання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція більше 20%

Відповідальні підрозділи

Департамент суспільних комунікацій КМДА

Назва Команди проєкту

ЮН-ПРЕС КПДЮ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".